Płatności NFC w sieci T-Mobile dostępne dla klientów Getin i Noble Bank.

Klienci Getin Banku i Noble Banku mogą już korzystać z bezstykowych płatności telefonem w usłudze MyWallet oferowanej przez T-Mobile.

Klienci Getin Banku mogą wykonywać płatności w usłudze MyWallet wykorzystując kartę debetową. Dla osób, które zdecydują się na takie rozwiązanie przygotowana została oferta 15% cashback przez 6 miesięcy, w ramach której mogą otrzymać łącznie do 240 złotych w ciągu pół roku. Nowi klienci otwierając konto Getin UP otrzymają 50 zł za dokonanie pierwszej transakcji kartą NFC i kolejne 100 złotych po 3 miesiącach aktywnego korzystania z karty (przy transakcjach bezgotówkowych za co najmniej 300 zł/miesiąc). W sumie można otrzymać nawet 390 zł.

W Noble Bank w usłudze MyWallet można korzystać zarówno z karty debetowej jak i kredytowej. Wszyscy klienci otrzymają indywidualną ofertę po kontakcie z doradcą banku.

MyWallet w telefonie pozwala na szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami kredytowymi i debetowymi. Wkrótce w telefonie będzie można również zbierać punkty w programach partnerskich i lojalnościowych, przechowywać bilety komunikacyjne, na wydarzenia sportowe czy kulturalne, oraz korzystać z innych funkcji, które zostaną udostępnione dzięki współpracy T-Mobile z Partnerami z różnych branż.

Dotychczas z usługi MyWallet korzystać mogli klienci Reiffeisen Polbank i mBank. Liczba klientów T-Mobile, którzy aktywowali usługę na początku stycznia przekroczyła 5500 osób.

Lista telefonów obsługujących płatności NFC w sieci T-Mobile.

źródło: T-Mobile