Nowe taryfy OMG w Plusie – Oszczędasz, Masz i Gadasz

Od 8 lutego Plus zmienia wszystkie promocje abonamentowe dla klientów indywidualnych i wprowadza całkowicie nowe oferty, w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie.

Oszczędzam

Klienci, którzy zwracają uwagę na wydatki i nie chcą płacić wysokich rachunków mogą skorzystać z ofert „Oszczędzasz z telefonem”, „Oszczędzasz ze smartfonem” oraz „Oszczędzasz – tylko SIM”.

Nowi klienci Plusa w promocji „Oszczędzam z telefonem” mają do wyboru taryfy z opłatą miesięczną 19,90 zł (60 minut) lub 29,90 zł (120 minut). W drugiej ofercie „Oszczędzam ze smartfonem” wybór jest podobny, dostępne są abonamenty w cenie: 29,90 zł (60 minut) i 39,90 zł (120 minut). Abonenci mogą dokupić pakiet internetowy 200 MB w cenie 7zł/m-c.

Masz

Dla klientów zainteresowanych nowoczesnymi smartfonami i swobodnym korzystaniem z internetu przygotowano oferty „Masz smartfon”, „Masz smartfon LTE bez limitu” i „Masz Oba Ma”.

Ceny taryf z e-fakturą w promocji „Masz smartfon” dla nowych klientów zaczynają się od 59,90 zł za 200 minut do wszystkich sieci + 1 GB limitu i 49,90 zł w identycznym abonamencie dla przenoszących numer z innej sieci lub przedłużających umowę. Klienci we wszystkich taryfach OMG „Masz smartfon” otrzymują nielimitowane rozmowy w Plusie za 0 zł.

W ofercie „Masz smartfon LTE bez limitu” klienci mogą wybierać spośród pięciu taryf (z przedziału 109/99 zł – 189/179 zł) z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci krajowych i na numery stacjonarne, sms i mms. Taryfy „OMG Bez limitu” w Plusie różnią się wielkością pakietu internetowego (1-5 GB), dostępne są od kwoty 109 zł dla nowych klientów i 99 zł dla przenoszących numer od innego operatora lub przedłużających dotychczasową umowę.

Gadasz

Klienci lubiący swobodnie rozmawiać przez telefon i oczekujący nielimitowanych połączeń z najbliższymi i dużych pakietów minut do pozostałych sieci mogą skorzystać z oferty „Gadasz”.

Opłaty miesięczne w ofercie „Gadasz” zaczynają się od kwoty 44,90 zł za 200 minut do wszystkich sieci i nielimitowane rozmowy w Plusie za 0 zł przez 3 miesiące, potem 4,99 zł/m-c. W dwóch najwyższych taryfach „OMG Gadasz” operator nie pobiera opłaty za usługę nielimitowane rozmowy w sieci.

W ofercie „Masz smartfon”, „Masz Oba Ma” i „Gadasz” dostępna jest usługa „Swobodne Rozmowy” w ramach której abonent może wykonywać nielimitowaną liczbę nieodpłatnych krajowych połączeń głosowych do wszystkich sieci krajowych z pominięciem sieci Plus przez okres 7 dni. Koszt usługi „Swobodne Rozmowy” wynosi 30-50 zł w zależności od wysokości taryfy OMG (usługa może być wielokrotnie aktywowana i dezaktywowana).

Najważniejsze nowości, to:

  • obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedna stawka do wszystkich sieci 29 gr lub 49 gr
  • rozszerzenie dotychczasowej wymienności minut na SMS-y również o MMS-y
  • 18 gr za SMS-a poza abonamentem
  • obniżenie ceny transmisji danych do 12 gr za 100 kB
  • większe pakiety internetowe nawet do 4 GB

Plus jako pierwszy operator Polsce wprowadza do swojej oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. W zasięgu LTE jest już blisko 20 milionów Polaków, a sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE, co uzyskano dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB). Mimo, że usługa jest na razie dostępna tylko w ofercie „bez limitu”, to do obsługi standardu LTE przygotowane już zostały wszystkie nowe taryfy.

Dotychczasowa oferta taryf Rozmownych dostępna jest wyłącznie dla klientów przedłużających umowę w sieci Plus.