Orange: Wspólny abonament komórkowy z rabatem na Neostradę

Orange rozszerza ofertę promocyjną planów abonamentowych Smart Plan LTE Open bez telefonu. Oprócz nowej taryfy Smart Plan LTE Open bez telefonu 89,99 zł o której pisaliśmy tutaj, od dziś (22.01), do rabatów oferowanych przy zamawianiu Smart Planów LTE Open dochodzi jeszcze jeden – w wysokości 70 zł miesięcznie. Nowy rabat pozwala w całości pokryć koszt abonamentu za Neostradę wraz z opłatą za utrzymanie łącza. Nowa oferta dostępna jest w ramach promocji pod nazwą „Przenieś rodzinę do Orange a zafundujemy Ci Neostradę”, adresowanej do klientów korzystających z usług stacjonarnych Orange – telefonu domowego lub Neostrady.

Aby z niej skorzystać wystarczy podpisać nową lub przedłużyć dotychczasową umowę na usługi komórkowe Orange, wybierając w promocji Smart Plan LTE za 159,99 zł, w opcji bez telefonu. Od ceny abonamentu w wysokości 159,99 zł, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy zawieranej na 24 miesiące – będzie naliczany rabat w wysokości 70 zł, który można przeznaczyć na pokrycie kosztów korzystania z Neostrady wraz z opłatą za utrzymanie łącza lub na abonament za telefon domowy. W ten sposób, klienci którzy zdecydują się skorzystać z promocji i przenieść swoją rodzinę do Orange zaoszczędzą w sumie 1400 zł, płacąc miesięcznie abonament w kwocie 89,99 zł.

Oprócz nowej promocji, klienci usług stacjonarnych Orange nadal mogą korzystać z rabatów w wysokości 30 i 50 zł dostępnych w pozostałych opcjach Smart Planów LTE Open bez telefonu, z abonamentem w wysokości 59,99 zł lub 129,99 zł. Dzięki nim, za swoje usługi komórkowe, przez cały czas trwania umowy zapłacą co miesiąc odpowiednio 29,99 zł lub 79,99 zł.

Niezależnie od wybranego planu Smart Plan LTE Open bez telefonu, w cenie abonamentu są:

  • Nielimitowane rozmowy ze numerami we wszystkich krajowych sieciach telekomunikacyjnych,
  • Pakiet na mobilną transmisję danych – od 10 do 50 GB,
  • 400 minut na połączenia i 100 MB na internet w roamingu na terenie UE,
  • 100 minut na rozmowy międzynarodowe,
  • Od 1 do 4 kart SIM, w tym jedna przeznaczona do korzystania tylko z internetu mobilnego.

Wspólny abonament Smart Plan LTE Open bez telefonu 89,99 zł to:

  • Nielimitowane rozmowy w kraju do wszystkich sieci  komórkowych i stacjonarnych,
  • Nielimitowane MMS-y i SMS-y w kraju do wszystkich  sieci komórkowych,
  • Internet w telefonie LTE 50 GB,
  • Roaming w UE 100 minut, 100 MB.

Promocja jest dostępna do odwołania. Ofertę można zamówić w sklepie Orange.pl.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange