Wyprzedażowy trójpak w Orange. Można zaoszczędzić ponad 1000 zł

W noworocznej ofercie komórkowej, Orange proponuje specjalny wyprzedażowy trójpak dla klientów korzystających z telefonu domowego lub Neostrady. W promocyjnym trójpaku otrzymają abonament po obniżonej cenie, smartfon i gadżet – kijek do selfie. Na wysoki rabat oraz zestaw z dwoma tabletami mogą także liczyć klienci zamawiający mobilny Internet Orange LTE FreeNet. Promocja wyprzedażowa w Orange potrwa do 21 stycznia 2016 r.

W ramach promocji wyprzedażowy trójpak, klienci zamawiający nową aktywację, przenoszący numer do Orange lub przedłużając umowę otrzymają:

  • Plan abonamentowy – Smart Plan LTE Open 69,99 zł w specjalnej, obniżonej cenie 39,99 zł, która obowiązuje przez cały czas trwania umowy,
  • Smartfon – Samsung Galaxy A5 w obniżonej o 310,01 zł cenie – 199 zł,
  • Kijek do selfie w prezencie.

Suma oszczędności jakie uzyskają klienci wynosi 1039,01 zł. W abonamencie, za który zapłacą 39,99 zł zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, pakiet 50 minut oraz 50 MB na Internet w roamingu na terenie UE. W abonamencie jest także pakiet, co najmniej 2 GB na mobilny dostęp do Internetu LTE. Wielkość pakietu może być znacznie większa ponieważ klienci przedłużający umowę, w zależności od stażu w Orange otrzymują dodatkowe GB. Zobacz pozostałe zestawy dostępne na orange.pl.

Klienci, którzy chcą skorzystać z Internetu mobilnego również mogą wybrać promocyjny trójpak z planem abonamentowym Orange LTE FreeNet 59,90 zł, w którym przy zakupie usługi przez www.orange.pl zyskają ponad 500 zł rabatu, a jeśli zdecydują się na zakup w dowolnym salonie Orange, ich rabat wyniesie ponad 300 zł. W promocyjnym trójpaku otrzymają:

  • Rabat na abonamenty o wartości 240 zł na cały czas trwania umowy,
  • Tablet Lenovo TAB 2A10 oraz dodatkowo Tablet Alcatel One Touch Pixi 8 WiFi – ze zniżką 100 zł,
  • Dodatkowy rabat za zakup przez www.orange.pl.

Oferta jest adresowana do klientów posiadających co najmniej jedną usługę mobilną Orange z abonamentem w wysokości min. 29 zł.

Strona promocji Wyprzedażowy trójpak na Orange.pl

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange