Orange: Roczny abonament bez opłat z rachunkiem bankowym w Getin Online

Od 3 grudnia br. do 15.01.2014 r. w internetowym oddziale Getin Banku – Getin Online dostępny będzie nowy rachunek „Konto z Orange”, przygotowany wspólnie z siecią komórkową Orange. W ramach tej oferty, klienci po spełnieniu kilku warunków mogą otrzymać darmowy abonament przez 12 miesięcy – w przypadku abonamentu 49,90 zł w taryfie Smart Plan Multi oraz abonamentów 29,90 zł i 39,90 zł w taryfie Smart Plan Halo (wartość nagród jest wyższa od wartości abonamentu – patrz schemat działania zniżek zamieszczony poniżej). Pozostałe abonamenty w tych taryfach są droższe od wartości nagród.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 1.01.2013 nie były posiadaczami ROR w Getin Online.

Warunkiem otrzymania kodu uprawniającego do 50% rabatu na dowolny abonament z taryfami Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo jest aktywacja Konta Perfekcyjnego z kartą debetową*. Po podpisaniu umowy z bankiem i zalogowaniu do systemu transakcyjnego klient otrzymuje wiadomość z kodem rabatowym upoważniającym do skorzystania ze zniżki na roczny abonament w sieci Orange. Kod rabatowy należy wprowadzić na stronie orange.pl/kupon i w następnie złożyć zamówienie w sklepie internetowym Orange.pl. Uczestnicy promocji mogą wykorzystać otrzymany kod rabatowy do 31 stycznia 2014 r. Szczegóły dotyczące abonamentów w Orange znajdują się pod tym adresem.

Dodatkowo po aktywacji promocji oraz wykonywaniu co miesiąc 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą debetową przez rok, co miesiąc klienci banku otrzymają na rachunek bankowy zwrot w wysokości 25 zł (maks. 300 zł w okresie promocji). W celu aktywacji promocji należy wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz wpłatę na konto, jednorazowo 1000 zł z innego banku.

Przykładowy schemat działania zniżek na przykładzie taryfy Smart Plan Multi 49,90 zł:

  1. 50% rabatu na abonament Smart Plan Multi 49,90 zł wynosi 24,95 zł
  2. Comiesięczny zwrot 25 zł na konto przez 12 miesięcy po wykonaniu 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą debetową (uwaga na opłatę za prowadzenie Konta Perfekcyjnego i wymaganych warunków do zwolnienia z tej opłaty*)
  3. W przypadku spełnienia powyższych warunków promocji do otrzymania zwrotu 25 zł abonament przez pierwszy rok umowy wyniesie 0 zł.

Kupony rabatowe obniżające abonament w Orange przez 24 miesiące lub cenę smartfona

Powyższa nagroda przekazywana na konto podlega opodatkowaniu PIT. W przypadku rozwiązania umowy o konto przed upływem 24 miesięcy klient jest zobowiązany do zwrotu całości lub części równowartości otrzymanych nagród. Szczegóły oferty „Konto z Orange” w Getin Online, w tym informacja o opłatach dostępne są w regulaminie promocji „Konto z Orange” oraz Tabeli Opłat i Prowizji.

* Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Opłata nie jest pobierana pod warunkiem zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł oraz wykonania kartą debetową transakcji bezgotówkowych o wartości min. 400 zł/mies.

źródło: Getin Bank

3 Replies to “Orange: Roczny abonament bez opłat z rachunkiem bankowym w Getin Online”

  1. Po przeanalizowaniu wszytkich warunków które trzeba spełnić w getinbanku i karencję za złamanie którejkolwiek, to oferta mało opłacalna. Chyba, że faktycznie ktoś nie ma konta to może zaryzykować. 50% przez pierwszy rok czyli 25% na dwa lata.

  2. Już lepiej 30%+bon 200zł od grupona, bez pier… się z Getinem.

  3. Z mojego punktu widzenia promocja jak najbardziej opłacalna, darmowe konto (warunki, do spełnienia w moim przypadku) i do tego abonament w Orange. Dla mnie dobra promocja.