Orange: Nowe warunki przenoszenia numeru (MNP)

Od 26 kwietnia br. w sieci Orange obowiązują nowe zasady przenoszenia numeru od dotychczasowego operatora (MNP). Wprowadzone zmiany dotyczą klientów abonamentowych korzystających z ofert dla użytkowników indywidualnych.

Szczegóły promocji „Przenieś numer do Orange”

Wraz z zawarciem umowy, abonent otrzymuje kartę SIM/USIM z przydzielonym numerem tymczasowy (z puli Orange), na którym świadczone są usługi do czasu przeniesienia numeru przydzielonego przez innego operatora do sieci Orange, jednak nie dłużej niż przez 4 miesiące. Okres korzystania z usług na numerze tymczasowym wliczany jest do okresu zastrzeżonego umowy. Operator udziela 100% rabatu na abonament w ofercie Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Super Smart Plan przez czas świadczenia usług na numerze tymczasowym.

W trakcie korzystania z numeru tymczasowego w ofercie Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II lub Super Smart Plan, abonent będzie ponosił opłaty zgodnie cennikiem usług dla powyższych ofert.

Dodatkowo obniżeniu uległa opłata aktywacyjna do wysokości 30 zł.

Skorzystanie z promocji „Przenieś numer do Orange” nie wyklucza możliwości skorzystania z promocji „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci” oraz z promocji „6 miesięcy abonamentu za 0 zł w ofertach Smart Plan II w Orange”.

Regulamin promocji „Przenieś numer do Orange”.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange

2 Replies to “Orange: Nowe warunki przenoszenia numeru (MNP)”

  1. Ja przeniosłem z T-mobile 😉 Właśnie czekam na nowy telefon z Orange i tymczasowy numer. W T-mobile taryfy tak podrożały, że trzeba być niezłym frajerem żeby z nimi jeszcze trzymać.