Orange: Nowe abonamenty Smart Plan Open w ofercie łączonej z Neostradą za 39,90 zł

24 czerwca br. Orange zaprezentował nową ofertę Neostrady oraz pakiety łączące usługi stacjonarne i mobilne.

W Superpromocji Neostrady domowy internet o prędkości do 80 Mb/s – bez limitów transferu danych można kupić już za 39,90 zł miesięcznie. Obniżka sięga nawet 32%.

Niższe są także ceny FunPacka, czyli pakietu składającego się z Neostrady, telewizji i telefonu domowego. Można go kupić za 59,90 zł miesięcznie, niezależnie od wybieranej opcji prędkości internetu  – do 10, do 20 lub do 80 Mb/s. To 24% taniej niż wcześniej. Podane ceny obowiązują przy wyborze umowy na 24 miesiące oraz e-faktury.

Użytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują również nową ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy taryfy abonamentowe, każda z nich jest o 30 zł tańsza niż w standardowej ofercie. Jedynym warunkiem jest posiadanie usługi stacjonarnej za min. 39 zł (Neostrady lub telefonu domowego Orange).

W Super Smart Planie Open (oferta bez telefonu), klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5GB prędkość internetu jest niższa, ale klient nie ponosi już żadnych opłat za połączenia z siecią), a także pakiet roamingowy: 400 minut na rozmowy i 100 MB na internet w krajach UE. Abonament wynosi 29,99 zł i jest obniżony o 50%.

Dla klientów, którzy woleliby ofertę ze smartfonem, do wyboru są: Smart Plan Halo Open za 39,98 zł oraz Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. W obydwu planach klienci również otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Te dwie propozycje różnią się pakietami internetowymi w telefonie.

Każdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w promocji Smart Plan Open – dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma taki sam rabat – czyli 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy. Decydując się na trzy nowe plany abonamentowe zaoszczędzi na nich 90 zł miesięcznie.
Smart Plany Open dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego

Taryfy Super Smart Plan Open (bez telefonu komórkowego) Smart Plan Halo Open (z telefonem komórkowym) Smart Plan Multi Open (z telefonem komórkowym)
Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci tak 800 min
tak
tak
Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci mobilnych tak Nielimitowane SMS-y do 800 MMS-ów tak
Bezpieczny internet w telefonie do 2 GB za 0 zł
do 5 GB za 0 zł
do 100 MB za 5 zł
do 500 MB za 10 zł
do 1 GB za 15 zł
do 2 GB za 0 zł
do 5 GB za 0 zł
Roaming w UE 400 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące oraz 100 MB do wykorzystania w krajach UE Pakiet do 400 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące w roamingu Pakiet 400 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące w roamingu
Dodatkowe usługi Ochrona Wyświetlacza przez miesiąc, później 4,99 zł/m-c Nawigacja Orange na zawsze
Ochrona Wyświetlacza przez miesiąc, później 4,99 zł/ m-c
Dodatkowe korzyści dla klientów przenoszących numer Abonament za 0 zł do czasu przeniesienia numeru (MNP)
Abonament miesięczny 59,99 zł
29,99 zł
69,98 zł
39,98 zł
89,98 zł
59,98 zł

Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne nie objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu miesiąca. W przypadku użytkowników telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 39 zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange. Oferta będzie dostępna od 25 czerwca.

W przypadku klientów, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do powyżej podanych cen abonamentowych Neostrady lub Funpacku doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 29,24 zł z VAT.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, inf. prasowa, fot. Orange