Orange: Nowa promocja abonamentowa „Maksymalne korzyści” dla biznesu

30 lipca w sieci Orange pojawiła się nowa promocja abonamentowa „Maksymalne korzyści” dla firm. W ramach oferty dostępne będą dwa rodzaje planów taryfowych.

W pierwszej promocji „Maksymalne korzyści” dla firm w Orange klienci mają do wyboru 3 abonamenty z wliczoną liczbą minut od 150 do 900 minut w cenie od 25 zł do 55 zł netto miesięcznie. Dodatkowo każdy klient może korzystać z usług obniżających koszty rozmów w sieci i na połączenia z numerami stacjonarnymi. Druga promocja „Maksymalne korzyści z internetem” oprócz minut do wszystkich w ramach abonamentu zawiera  pakiety danych. Oferta z internetem składa się z trzech wariantów taryfowych przy czym najtańszy kosztuje 35 zł netto/m-c, w zamian klient otrzyma 200 minut do wszystkich sieci i pakiet na internet 1 GB.

Orange dla Firm: Plany taryfowe Maksimum korzystne

Nowa oferta „Maksymalne korzyści” dla firm dostępna jest również w wersji Tylko SIM. Dla klientów biznesowych przenoszących numer od innego operatora (MNP) przygotowany został rabat dzięki któremu zapłacą 1 zł miesięcznie za wybrany plan taryfowy przez okres pierwszych 3 miesięcy.