Orange: Nowa oferta Super Smart Plany bez telefonu od 9,99 zł

Aktualizacja I (14.02): Klienci, którzy wybiorą jeden z Super Smart Planów przy przedłużaniu umowy lub przenoszeniu numeru do Orange otrzymują dodatkowe korzyści, z których mogą korzystać przez cały czas trwania umowy. Klienci przenoszący numer zyskują 3 miesiące abonamentu za 0 zł,  a przedłużający umowę dodatkowe pakiety internetowe, w zależności od stażu w Orange:

d98f806c07e478daf9c67e50c82c60b1616

12 lutego br. (czwartek) sieć komórkowa Orange wprowadziła nową ofertę Super Smart Plan, która skierowana jest do klientów zainteresowanych nabyciem abonamentu w opcji bez telefonu.

Już od najniższej taryfy Super Smart Plan 9,99 zł w standardzie klienci otrzymują nielimitowane rozmowy w sieci Orange oraz możliwość korzystania z usługi Dzień bez Limitu, czyli nielimitowanych połączeń ze wszystkimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce oraz wysyłania nielimitowanych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych w cenie 99 gr/dzień. Usługa Dzień bez Limitu włącza się automatycznie w chwili wykonania połączenia na krajowy numer komórkowy inny niż w sieci Orange lub na krajowy numer stacjonarny, a także w przypadku wysłania SMS-a. Usługa jest aktywna do końca dnia, w którym z niej skorzystano (tj. do godz. 23:59:59). Opłata wynosi 99 gr i jest naliczana tylko w dniach, w których usługa została włączona.

W kolejnym abonamencie Super Smart Plan 29,99 zł zawarte są dodatkowo nielimitowane połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 1 GB.

Oferta Super Smart Plany w Orange to trzy warianty abonamentowe, a w każdym cztery różne kwoty abonamentowe do wyboru:

  1. Kwota abonamentu wyjściowa (najwyższa) bez żadnych rabatów: 40,99 zł, 60,99 zł i 80,99 zł,
  2. Kwota abonamentu z rabatem 10 zł za umowę na czas oznaczony (do wyboru jest 18, 20 lub 24 miesięcy) lub aneks: 30,99 zł, 50,99 zł i 70,99 zł,
  3. Kwota abonamentu z rabatem za umowę na czas oznaczony oraz aktywną usługą e-faktura i terminowe płatności rachunków: 25,98 zł, 45,98 zł i 65,98 zł,
  4. Kwota abonamentu z rabatem za umowę na czas oznaczony oraz aktywną usługą e-faktura i terminowe płatności rachunków oraz rabatem za wyrażenie zgody marketingowej na kontakt telefoniczny: 19,99 zł, 39,99 zł i 59,99 zł.

Dodatkowo wybrany wariant kwoty abonamentowej (zestawu) zostanie obniżony w zależności od sposobu zakupu:

  • w przypadku zawarcia umowy/aneksu w salonie Orange lub telefonicznie (telesales) oraz wyboru planu taryfowego z wyjściową kwotą abonamentu 40,99 zł abonenci otrzymają przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe dodatkowy rabat na abonament w wysokości 10 zł,
  • w przypadku zawarcia umowy/aneksu przez sklep internetowy Orange.pl oraz wyboru planu taryfowego z wyjściową kwotą abonamentu 40,99 zł lub 60,99 zł, abonenci otrzymują przez cały okres umowy/aneksu dodatkowy rabat na abonament w wysokości 10 zł.

Różnica w cenie abonamentów wynika ze sposobu ich kupienia. Tradycyjnie w necie jest korzystniej. Chcę zwrócić Waszą uwagę na opcję nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych, na numery stacjonarne i SMS-y – wszystko razem za 99 groszy dziennie – informuje na blogu Orange rzecznik sieci Wojciech Jabczyński.

Usługa aktywuje się automatycznie w chwili wykonania takiego połączenia lub wysłania SMS i działa do końca danego dnia. Nowe Super Smart Plany można od dziś kupić w naszych salonach i w sprzedaży telefonicznej, natomiast w e-sklepie będą dostępne od jutra (13.02 – dop. red.) – czytamy dalej.

Poniżej tabela ze szczegółowy opisem nowych Super Smart Planów (Tylko SIM):

Kwota promocyjnego abonamentu Super Smart Plan w wariancie 9,99 zł i 29,99 zł dotyczy zakupu przez sklep internetowy Orange.pl.

Opłata aktywacyjna w ramach oferty wynosi 50 zł.

orange-super-smart-plany-tylko-sim-2015

Plan taryfowy z podstawową kwotą abonamentu 40,99 zł nie jest uwzględniany przy ustalaniu rabatu w ramach Orange Open.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange