Orange: Nowa odsłona oferty łączonej Orange Open

11 kwietnia br. sieć komórkowa Orange wprowadzi nową odsłonę programu Orange Open.

Nowy Orange Open pozwala komponować indywidualne pakiety usług, dopasowane do potrzeb użytkowników, dodawać kolejne usługi w dogodnym terminie i otrzymywać coraz wyższe rabaty. Ofertę można łączyć ze wszystkimi aktualnymi promocjami w Orange.

Aby zacząć korzystać z Orange Open wystarczy połączyć ze sobą dwie usługi mobilne lub jedną mobilną i jedną domową.

Mechanizm Orange Open jest bardzo prosty. Liczą się wszystkie usługi w Orange powyżej 39 zł, z których klient korzysta. Im więcej usług, tym większy rabat. Za 2 usługi klienci otrzymają comiesięczny rabat w wysokości 10 złotych, za 3 usługi – 20 zł, za 4 usługi 25 zł. Każda kolejna usługa zwiększa rabat o 10 zł, aż do jego maksymalnej wysokości – 65 zł dla 8 lub więcej usług.

Zniżki w Orange Open w zależności od liczby używanych usług:

znizki_orange_open_2014Rabaty  włączają się automatycznie w momencie:

  • przedłużenia umowy na jedną z usług
  • dokupienia kolejnej usługi lub wybrania jednocześnie co najmniej dwóch usług
  • zwiększenia abonamentu na jedną z usług
  • podwyższenia prędkości Neostrady

Po dokonaniu jednej z tych czynności naliczany jest rabat, a jego wysokość będzie uwzględniała liczbę wszystkich usług, z których klient już korzysta, a które spełniają warunki promocji.

Jakie usługi można łączyć w Orange Open?

Każdy klient może stworzyć dowolną kombinację usług, łącząc usługi mobilne z mobilnymi lub usługi mobilne z domowymi, przy czym miesięczny abonament każdej z nich powinien wynosić minimalnie 39 zł. W zestawie musi się znaleźć przynajmniej jedna usługa mobilna.

Usługi mobilne wliczane w promocję Orange Open:

Usługi mobilne wliczane w promocję Orange Open Usługi domowe wliczane w promocję Orange Open
Telefon komórkowy na abonament i MIX Telefon domowy
Internet mobilny na abonament Neostrada
Nowa Orange Strefa Neostrada z Orange TV
Orange Freedom Pro (Internet CDMA) Neostrada z nielimitowanymi rozmowami FunPack

Przykładowo, klient korzystający z usługi FunPack (czyli telefon, internet i telewizja) oraz telefonu komórkowego otrzyma rabat za 4 usługi, czyli 25 zł. Oznacza to, że dokupienie do FunPacka karty sim z nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowej Orange i 400 minutami do pozostałych sieci będzie kosztowało tylko 4,97 zł miesięcznie.

Nowości pojawiły się także w ofercie Orange Open dla Firm

Z kolei w Orange Open dla Firm pojawiły się nowe usługi, dzięki czemu klienci biznesowi otrzymują jeszcze więcej możliwości ograniczania kosztów swojej działalności. Do usług, z których można komponować zestawy w Orange Open dla Firm i korzystać z comiesięcznego rabatu, dołączył „IT dla Firm”, czyli serwis informatyczny z komputerem oraz profesjonalnym oprogramowaniem, a także Biznes Pakiet, na który składają się m.in. profesjonalny internet stacjonarny, nielimitowane połączenia z telefonu stacjonarnego, hosting do WWW i poczty, aplikacja centralki, fax2mail oraz e-sklep.

Pozostałe zasady są takie same jak w Orange Open dla klientów indywidualnych – comiesięczny rabat może sięgnąć 65 zł, co w skali roku daje oszczędność w wysokości 780 zł z VAT.

źródło: Orange