Orange: Kupony rabatowe obniżające abonament przez 24 miesiące lub cenę smartfona

Sieć Orange udostępniła nową ofertę promocyjną „Okazja” przeznaczoną dla klientów zawierających nową umowę na czas oznaczony w ofertach Smart Plan Multi, Smart Plan Halo za pośrednictwem sklepu internetowego Orange.pl. Promocja umożliwia przyznanie 20% rabatu na kwotę abonamentu w ofertach Smart Plan Multi i Smart Plan Halo (umowa 24 miesięcy).

Orange: Nielimitowane rozmowy do wszystkich w Smart Planie Halo 79,90 zł i Smart Planie Multi 89,90 zł

Warunkiem skorzystania z promocji jest łączne spełnienie następujących podpunktów:

  1. Nabycie w okresie trwania promocji kuponu rabatowego oznaczonego indywidualnym, niepowtarzalnym kodem
  2. Zaakceptowanie warunków regulaminu promocji „Okazja”
  3. Posiadanie wyłączonej blokady plików cookie na urządzeniu końcowym, za pomocą którego użytkownik łączy się ze strona internetową www.orange.pl/kupon
  4. Zamówienie zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas oznaczony dla klienta indywidualnego, zgodnie z regulaminem danej oferty oraz regulaminem zakupów w sklepie internetowym Orange
  5. Wykorzystanie kodu kuponu i dokonanie zakupu zanim zrobi to inny użytkownik*

Oferta nie dotyczy planów taryfowych dla firm. Promocję można łączyć np. z ofertą świąteczną w Orange.

* Kupon może zostać pobrany jednocześnie przez wiele osób. Z przysługującego mu rabatu skorzysta ten, kto pierwszy wykorzysta kupon (rabat może wykorzystać inny użytkownik urządzenia końcowego, na którym umieszczony jest plik cookie). Organizator nie odpowiada wobec użytkownika za skorzystanie z rabatu przez innego użytkownika urządzenia końcowego.

Regulamin niniejszej promocji rabatowej „Okazja” w Orange znajduje się pod tym adresem. Kupon rabatowy można zamówić podając adres-email na specjalnej stronie w serwisie Orange.

W innej promocji rabatowej sieci Orange w Strefie Marek Allegro można otrzymać zniżkę 30% na kwotę abonamentu z telefonem, a przy skorzystaniu z oferty do 30.11 operator dokłada voucher na paliwo w wysokości 100 zł do zrealizowania na stacjach BP.

Kupony rabatowe na smartfony HTC, LG, Nokia, Samsung, Sony w Orange

Oprócz zniżki na abonament w Orange, klienci mogą skorzystać z kuponów rabatowych uprawniających do tańszego zakupu wybranych modeli HTC, LG, Nokia, Samsung i Sony. Kupony ważne są do 31.12.2013 r. i wysyłane e-mailem. Zamówienie musi być zrealizowane w sklepie internetowym Orange.pl.

Z kuponów można skorzystać przy zakupie abonamentu w Orange ze smartfonami: HTC One, HTC One S, HTC Windows 8X,, LG Swift L5 II, LG Swift G, LG Swift L9, Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 720 i Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy S4 Mini, Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Young, Sony Xperia J, Sony Xperia T i Sony Xperia E.

Kupony rabatowe i informacje na stronie Orange:
Kupony rabatowe na smartfony HTC
Kupony rabatowe na Samsungi
Kupony rabatowe na Nokię
Kupony rabatowe na smartfony LG
Kupony rabatowe na smartfony Sony

źródło: Orange