Orange: Kup rabat i obniż abonament o 20% na 24 miesiące – aktualizacja I

Aktualizacja I (15.12.2014 r.): Akcja przedłużona do 31.12.2014 r. Kupony ważne do 31.12.2014 r.

Sieć komórkowa Orange wprowadziła promocję zniżkową „Kup rabat” w ramach której dostępne są kupony obniżające abonament o 20%. Oferta obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Orange.pl i przeznaczona jest dla nowych klientów (nowy numer) składających zamówienie online lub abonentów przedłużających umowę (aneks). Rabat na kwotę abonamentu w wysokości 20%  przyznawany jest przez 24 cykle rozliczeniowe.

Aby uzyskać rabat należy:
1. Wysłać SMS z sieci Orange na nr 75700,
2. Wpisać otrzymany SMS-em kod na stronie www.orange.pl/kupon,
3. Złożyć zamówienie na umowę lub aneks w sklepie Orange.pl przy dostępnych obniżonych abonamentach.

Koszt promocyjnego SMS-a wynosi 6,15 zł z VAT. Kupon rabatowy można wykorzystać tylko jeden raz, w terminie do 31.12.2014 r.

Uwaga: Uczestnik promocji musi mieć wyłączoną blokadę plików cookies na urządzeniu końcowym, za pomocą, którego łączy się ze stroną internetową www.orange.pl/kupon, a następnie w celu złożenia poprawnego zamówienia w sklepie internetowym Orange.

Promocja działa wyłącznie z następującymi ofertami: Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Halo II na raty, Smart Plan Multi II na raty i nie łączy się z innymi promocjami Orange.

Na jeden numer z którego wysyłany jest SMS użytkownik może pobrać maksymalnie pięć kodów. Każdy kod jest ważny tylko na jeden numer telefoniczny w umowie z Orange. Regulamin promocji jest do pobrania pod tym adresem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange