Orange Flex wycofuje najtańszą subskrypcję. 5G we wszystkich Planach

Od 8 listopada, nowi użytkownicy Orange Flex będą mieli do wyboru 4 plany subskrypcyjne. Pakiet 15 GB za 25 zł zostanie wycofany z oferty.

W Orange Flex coraz mniej użytkowników decyduje się na Plan 15 GB, a bestsellerem stał się Plan 45 GB. Orange zdecydował się zlikwidować najtańszą subskrypcję za 25 zł.

Kolejna zmiana dotyczy użytkowników Planu 30 GB, którzy zyskają możliwość korzystania z technologii 5G.

Jak zmiany w ofercie Orange Flex wpłyną na obecnych użytkowników?

  • Klienci posiadający likwidowany Plan 15 GB nadal będą mogli z niego korzystać. Nowy cennik będzie obowiązywać w przypadku zmiany planu po 8 listopada lub reaktywacji usług po tym terminie.
  • Klienci z aktywnym Planem 30 GB, aby skorzystać z 5G powinni wejść do aplikacji Orange Flex po 8 listopada i zmienić plan na nowy za 30 zł miesięcznie z 5G. Zmiana jest oczywiście bezpłatna, a plan zmieni się od razu.

W każdym planie w Orange Flex, użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE, pakiet gigabajtów oraz Social Pass. Ponadto usługi dodatkowe, dostęp do promocji i ofert specjalnych w Klubie Flex. Możliwość skorzystania z technologii eSIM oraz aktywacji kilku dodatkowych kart SIM z własnym numerem.

Plany Orange Flex 5G, subskrypcje od 8.11.2022:

Plan Flex 30 zł
30 GB 5G
Plan Flex 35 zł
45 GB 5G
Plan Flex 50 zł
80 GB 5G
Plan Flex 80 zł
150 GB 5G
5,18 GB w roamingu w UE6,04 GB w roamingu w UE8,63 GB w roamingu w UE13,81 GB w roamingu w UE
Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y i MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y i MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu
Social media bez limitu GB w krajuSocial media bez limitu GB w krajuSocial media bez limitu GB w krajuSocial media bez limitu GB w kraju

źródło: blog Orange https://biuroprasowe.orange.pl