Orange Flex otwiera sklep w aplikacji

Użytkownicy Orange Flex mogą już robić zakupy w sklepie uruchomionym w aplikacji.

Sklep Flex oferuje na początek produkty Xiaomi – smartfony, tablety, inteligentne opaski, oczyszczacz powietrza i słuchawki.

Sklep Flex jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Zakupu można dokonać po aktywacji dowolnego Planu. Za produkty ze Sklepu Flex można zapłacić za pomocą karty płatniczej połączonej z kontem, lub poprzez środki Flex doładowywane BLIK-iem. Klient może użyć metody płatności, którą obecnie opłaca usługi we Flexie lub zmienić ją na inną. Kurier dostarczy zakupiony sprzęt pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych.

Święta z Xiaomi w Orange Flex

W grudniu w Sklepie Flex można kupić wybrane smartfony Xiaomi w cenach do 30% niższych w porównaniu do standardowej oferty online.

Osoby zainteresowane nowinkami technologicznymi i testowaniem sieci 5G powinny zwrócić szczególną uwagę na Xiaomi Mi 10T Lite 5G. W Sklepie Flex dostępne są opaski Xiaomi Mi Smart Band 5 ze świątecznym rabatem 45%.

W kolejnych dniach asortyment powiększy się o kolejne marki.

Świąteczne ceny urządzeń Xiaomi na otwarcie sklepu w Orange Flex:

  • Xiaomi Redmi 9C NFC 2/32GB za 349zł                    
  • Xiaomi Redmi Note 9 za 649zł                     
  • Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/64GB za 1299zł                   
  • Opaska Xiaomi Mi Smart Band 5 za 99zł
  • Drukarka Xiaomi Mi Photo Printer za 239zł
  • Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Purifier 3H EU za 499zł

Ceny promocyjne obowiązują w okresie od 1 do 31grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów urządzeń. Ceny urządzeń nie zawierają kosztów dostawy. Oferta obowiązuje dla klientów Orange Flex. Szczegóły w aplikacji Orange Flex lub na flex.orange.pl.

Odnowione smartfony w Sklepie Flex

W Sklepie Flex można kupić smartfony powystawowe, pochodzące z salonów, odnawiane przez profesjonalną firmę serwisową. Mają aktualne oprogramowanie, 12 miesięcy gwarancji z tytułu rękojmi. Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzone, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nocne akcje promocyjne w Sklepie Flex

Kultowa już nocna akcja promocyjna dostępna do tej pory tylko dla członków Klubu Flex, od teraz przechodzi do Sklepu Flex. Z cotygodniowych promocji będą mogli korzystać więc wszyscy użytkownicy Orange Flex. Pierwsza edycja już 8 grudnia.

źródło: Orange