Wakacyjne promocje w Orange Flex. 3 miesiące po 1 zł dla przenoszących numer

Orange Flex przygotował wakacyjne niespodzianki dla użytkowników.

Przez całe lato, w każdy piątek, w zakładce „Odkryj” w aplikacji Orange Flex pojawi się wakacyjny rebus. Wystarczy odgadnąć hasło i wpisać je w pole „Kody promocyjne” by odebrać nagrodę. Rebusy pojawiają się w aplikacji we wszystkie wakacyjne piątki od godz. 17.

Oferta dla nowych klientów. Przenieś numer do Orange Flex i zyskaj 3 miesiące za 1 zł

Osoby przenoszące numer z innej sieci mogą korzystać z Orange Flex przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Wystarczy wpisać kod SIEMAFLEX podczas aktywacji usługi, przed wyborem metody płatności.

Oferta dotyczy dowolnego planu komórkowego

Oznacza to, że mamy okazję przenieść numer do najwyższego planu z pakietem 150 GB i korzystać z dostępu do sieci 5G za 1 zł miesięcznie.

W czasie trwania promocji można zmienić swój Plan Orange Flex na wyższy lub niższy z gwarancją zachowania warunków promocyjnych czyli płatności 1 zł za miesiąc. Opcja wyboru płatności jest dostępna w aplikacji na 24 godziny przed datą przeniesienia numeru telefonu.

Kod promocyjny działa tylko przy przeniesieniu numeru do Orange Flex od innego operatora. Promocja nie dotyczy przeniesienia numeru z innych ofert Orange lub Nju mobile.

Do oferty Orange Flex można przejść na 180 dni przed końcem umowy abonamentowej u dotychczasowego operatora. W przypadku oferty na kartę przeniesienie numeru do Flex jest możliwe w każdej chwili.

Promocja dotyczy wniosków o przeniesienie numeru złożonych od 04.07.2022 r. do 31.08.2022 roku.

Jeszcze więcej w Klubie Flex

Użytkownicy w Klubie Flex otrzymają indywidualne kody na promocyjne pakiety danych w roamingu poza Unią Europejską. Oferta obejmuje takie kraje, jak np. Turcja, Gruzja, Izrael, czy Chiny.

Więcej o Orange Flex i wakacyjnej promocji na flex.orange.pl

Jak aktywować numer w Orange Flex:

źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl