Orange Flex dla Firm dla freelancerów i jednoosobowych działalności gospodarczych

Obecni klienci Orange Flex, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą mogą zmienić typ swojego konta na Orange Flex dla Firm. I tym samym otrzymywać faktury.

W aplikacji Orange Flex w zakładce Mój profil wystarczy zmienić typ konta z „Flex dla Ciebie” na „Flex dla Firm”. Należy podać NIP swojej działalności gospodarczej, wtedy Flex zweryfikuje dane z rejestrem CEiDG i po chwili zmieni typ konta.

W przypadku gdy działalność zostanie zawieszona lub firma zamknięta można przejść z Orange Flex dla Firm z powrotem do Orange Flex dla Ciebie.

Klient może dokonać zmiany typu konta raz na 30 dni. Warunkiem zmiany typu konta we Flex jest wypłacenie Środków Premium, w Ofercie Rodzinnej również – z kont wszystkich członków.

Zmiana typu konta Flex z indywidualnego na biznesowe lub odwrotnie nie powoduje żadnych zmian w ofercie.

Zasada jest prosta – to co klient miał na poprzednim typie konta zostaje przepisane na nowy typ konta. Zmiana typu konta ma wpływ na fakturowanie. Po zmianie na Flex dla Firm klient zacznie otrzymywać faktury za każdą płatność po zmianie typu konta.

Księgowość online za 0 zł przez 3 miesiące

Dla przedsiębiorców korzystających z Orange Flex dla Firm przygotowano dostęp do księgowości online za 0 zł przez 3 miesiące.

W każdym Planie komórkowym dla firm jest darmowy dostęp do Comarch ERP XT ? aplikacji do zarządzania małą firmą. Aby móc skorzystać z oferty wystarczy być członkiem Klubu Flex i odebrać kod promocyjny w aplikacji.

Aplikacja Comarch ERP XT pomoże przy wystawianiu faktur oraz prowadzeniu uproszczonej (KPiR) lub pełnej księgowości.

Aplikacja posiada m.in takie moduły jak Magazyn oraz POS, które przydadzą się przy sprzedaży. System umożliwi też obsługę RODO oraz wysyłkę dokumentów, takich jak JPK czy PIT. Comarch ERP XT jest dostępny przez przeglądarkę internetową, smartfona (Android oraz iOS) czy tablet.

Po skończeniu 3-miesięcznego darmowego okresu można dalej korzystać z niego wybierając te funkcje, które są potrzebne i tylko za nie zapłacić. Więcej informacji o aplikacji w Comarch ERP XT.

Orange Flex dla freelancerów i mikrofirm

Orange Flex dla Firm to najbardziej elastyczna oferta dla freelancerów czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. To oferta bez zobowiązań, nie ma długoterminowych umów, bo działa na zasadzie subskrypcji.

Do wyboru są cztery Plany komórkowe już od 25 zł z VAT miesięcznie za 15 GB. W każdym Planie firma dostaje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Social Pass, czyli popularne social media bez limitu danych jest gwarantowany w każdym Planie. Po każdej płatności przedsiębiorcy otrzymują e-fakturę, a dodatkowo do swojego konta w ramach mogą dodać do pięciu numerów już od 15 zł miesięcznie za każdy.

źródło: Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl