Orange: Dodatkowa karta SIM do internetu mobilnego

Dziś (27.01) Orange wystartowało z usługą Dodatkowa karta SIM, która pozwala na skorzystanie z internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach w ramach jednego planu taryfowego.

Dodatkowa karta SIM jest przypisana do kontraktu głównego tzn. że nie zawiera odrębnego pakietu danych, a każda dodatkowa karta SIM korzysta z tego samego pakietu danych aktywowanego w ramach umowy abonenckiej. Przykładowo gdy abonent posiada 15 GB limitu danych na kontrakcie głównym i aktywuje na nim dodatkową kartę SIM, za której pośrednictwem zużyje 5 GB spowoduje to obniżenie limitu danych na kontrakcie głównym do 10 GB. Jeżeli następnie abonent będzie jednocześnie korzystał z głównej karty SIM oraz z dodatkowej karty SIM i w ramach każdej z tych kart wykorzysta po 5 GB transferu to jego pakiet danych z kontraktu głównego zostanie w całości wykorzystany.

Podpięcie każdego urządzenia kosztuje 5 zł miesięcznie plus jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca również 5 zł brutto. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z podpisaniem dodatkowej umowy. Dodatkowa karta SIM służy wyłącznie do transmisji danych. Abonenci nie mają możliwości ustawienia konkretnego limitu danych na dodatkowych kartach SIM. Połączenia, SMS-y i MMS-y są zablokowane.

Usługę można włączyć z dowolnym planem telefonicznym lub ofertą internetu mobilnego z wyjątkiem ofert mix, na kartę, Zetafon i Minutofon. Usługa oferowana jest jedynie w salonach Orange, własnych i partnerów. Oferta jest dostępna także dla klientów biznesowych posiadających nowe plany taryfowe: Biz 40, Biz 60, Biz 90 lub Biz 125.

Regulamin usługi „Dodatkowa karta SIM”

źródło: Blog Orange