Orange: Bezpłatna wymiana karty SIM na kartę SIM NFC

Klienci sieci komórkowej Orange zainteresowani płaceniem zbliżeniowo telefonem, mogą od dziś (27.02) za darmo wymienić standardowego SIM-a na kartę SIM NFC. W celu skorzystania z promocji należy spełnić jednocześnie następujące warunki:

  1. Posiadać rachunek lub składać wniosek o otwarcie rachunku Orange Finanse, albo posiadać rachunek bankowy w mBanku lub ING Banku i równocześnie korzystać z aplikacji mobilnej banku;
  2. Korzystać z telefonu wspierającego technologię NFC i instalację płatniczej karty zbliżeniowej NFC. Lista wspieranych telefonów i sposób instalacji karty SIM NFC znajduje się tutaj: www.orange.pl/nfcpass;
  3. Korzystać z karty SIM innej niż karta SIM NFC czyli nie posiadać wcześniej karty SIM NFC;
  4. Wyrazić zainteresowanie korzystaniem z usługi, karty zbliżeniowej NFC dostawcy usługi, lub płatnościami zbliżeniowymi telefonem.

Oferta wymiany dotyczy wszystkich klientów ofert abonamentowych i na kartę, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. W tej chwili z kart SIM NFC korzysta w Orange ok. pół miliona użytkowników.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która zwarła z Orange umowę o
świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie „nju mobile”.

Regulamin promocji „Bezpłatna wymiana karty SIM na kartę SIM NFC dla Klientów zainteresowanych płaceniem zbliżeniowo telefonem” znajduje się pod tym adresem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, blog.orange.pl