Orange: 6 miesięcy abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer

Sieć komórkowa Orange przedłużyła promocję „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci”. Warunki oferty pozostały bez zmian. Promocja obowiązuje do 16.08.2015 r.

Oferta dostępna jest dla klientów, którzy złożą zamówienie telefonicznie lub w sklepie internetowym www.orange.pl z abonamentem Smart Plan Halo II 59,98 zł, Smart Plan Halo II 69,98 zł i Smart Plan Multi II 89,98 zł i zawrą umowę na 24 miesiące.

W przypadku składania zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego Orange.pl skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego na stronie http://orange.pl/kupony_orange. Wygenerowany 16-o cyfrowy kod należy wpisać na stronie http://orange.pl/kupon i przesłać dalej, aby nastąpiło przekierowanie na stronę www.orange.pl. Następnie należy złożyć zamówienie na stronie www.orange.pl.

Warunkiem poprawnego działania  kodu rabatowego, abonent powinien w czasie składania zamówienia na www.orange.pl posiadać wyłączoną blokadę plików cookies na urządzeniu końcowym, za pomocą którego łączy się ze stroną Orange.pl.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange

One Reply to “Orange: 6 miesięcy abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer”

  1. zawarłem umowe z orange w dniu 08.08.2015 w ramach oferty szalone dni w orange smart plan Multi II dla osób przenoszacych numer z innej sieci miało byc 6 miesiecy 100% rabat na abonament ale jak sie okazuje orange jakos samo ustala zasady konsultant mówi swoje a stan faktyczny jest inny i odrazu po przeniesieniu numeru mam do płacenia rachunki i wmawia mi sie ze miałem rabat tylko do czasu przeniesienia numeru a ja przenosiłem numer na karte od innego operatora i gdzie ta promocja w regulaminie i w ofercie co innego a oni co innego i treklamacje oddalaja