Orange: 3 miesiące abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer

8 września br. (wtorek) sieć komórkowa Orange wprowadziła promocję „100% rabatu na abonament przez 3 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci w ofertach Smart Plan LTE”. Oferta obowiązuje do 31.03.2016 r. dla zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego Orange.pl lub telefonicznie (telesprzedaż) z telefonem.

W ramach promocji każdy klient, który przeniesie numer od dotychczasowego operatora (MNP) otrzyma 3 miesiące bez opłat za abonament pod warunkiem zawarcia umowy na okres 24 miesiące w jednym z planów taryfowych: Smart Plan LTE lub Smart Plan LTE Główny.

W przypadku składania zamówienia za pośrednictwem strony www.orange.pl, skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego na stronie http://orange.pl/kupony_orange.

Wprowadzona promocja zastępuje dotychczasową ofertę dla przenoszących numer do Orange w ramach której operator premiował klientów półrocznym zwolnieniem z opłat za abonament.

Dla ofert abonamentowych w wersji bez telefonu obowiązują dotychczasowe warunki promocji czyli 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange

One Reply to “Orange: 3 miesiące abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer”

  1. Hahaha, nie dość, że najdroższa oferta, to jeszcze zmniejszają ilość free miesięcy na 3. Żenada. W Plusie i TM dają 6 i mają taniej.