Orange: 100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer z innej sieci

Aktualizacja II: Oferta przedłużona do 16.08.2015 r.
Regulamin promocji „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci” dostępny pod tym adresem.”

Do 31.12.2014 r. w Orange dostępna jest promocja „100% rabatu przez 6 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci”. Z oferty można skorzystać wyłącznie podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem sieci Orange (telesales) lub w sklepie internetowym Orange.pl.

W ramach promocji klienci, którzy złożą zamówienie na umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas oznaczony 24 miesiące w jednym z planów taryfowych:

otrzymają 100% rabatu na abonament przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych.

Oferta dotyczy wyłącznie użytkowników przenoszących numer do Orange z innej sieci (MNP). Promocja obowiązuje zarówno w przypadku wyboru abonamentu z telefonem jak i w wersji TYLKO SIM.

W przypadku składania zamówienia za pośrednictwem strony www.orange.pl, skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego.

Kupon rabatowy dla przenoszących numer do Orange – 6 miesięcy abonamentu gratis na wybrane abonamenty!

W celu skorzystania z promocji należy w czasie jej obowiązywania wejść na stronę www.orange.pl/kupon, wpisać otrzymany kod rabatowy oraz przesłać go poprzez tę stronę do Orange. Kupon rabatowy jest jednorazowy.

W trakcie generowania kodu i realizacji zamówienia umowy, użytkownik musi posiadać wyłączoną blokadę plików cookies na końcowym urządzeniu z którego łączy się ze stroną orange.pl

Szczegółowy opis realizacji zamówienia i sposób uzyskania kodu rabatowego znajduje się w regulaminie promocji.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami opartymi o funkcjonalność kodów zniżkowych, prowadzonych w tym samym czasie przez Orange.

Oferta obowiązuje od 11.08.2014 r. do 31.12.2014 r.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange

3 Replies to “Orange: 100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer z innej sieci”

  1. Poki co w telezprzedazy nic o tej promo nie wiedza, przed chwila dzwonilem.. Chyba trzeba czekac tak stwierdzil konsultant, i obserwowac strone

    • teraz już jest ta promocja ale tylko telefonicznie ze sklepem inernetowym lub z konsultantem ( telesales)