Orange: 0 zł za abonament Super Smart Plan bez telefonu przez 6 miesięcy

Od 21.05 do 18.08.2015 r. w Orange dostępna jest promocja „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy w ofertach Super Smart Plan”. Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy zawrą z operatorem umowę na 24 miesiące w jednej z taryf bez telefonu: Super Smart Plan 9,99 zł, Super Smart Plan 29,99 zł lub Super Smart Plan 59,99 zł. Oferta skierowana jest do nowych klientów (nowe aktywacje) i przenoszących numer od dotychczasowego operatora (MNP).

Z promocyjnego rabatu można skorzystać przy zamówieniu w sklepie internetowym Orange.pl, w salonach i punktach sprzedaży sieci Orange lub w trakcie rozmowy telefonicznej przez telesprzedaż.

W przypadku składania zamówienia za pośrednictwem telesprzedaży, w salonie Orange lub Partner Orange, rabat zostanie przyznany przez konsultanta.

W przypadku składania zamówienia dotyczącego umowy za pośrednictwem strony www.orange.pl, skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego na stronie http://orange.pl/kupony_orange. Szczegółowy opis składania zamówienia znajduje się w regulaminie promocji.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange