Odbierz 100 zł za zakup smartfona Nokia X

Do 30 czerwca 2014 r. trwa akcja promocyjna „Odbierz 100 zł od Nokii”. Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów, którzy zakupili smartfon Nokia X.

Uczestnikowi, który dokona prawidłowego zgłoszenia udziału w akcji promocyjnej organizator (Nokia Polska) przyznaje zwrot części ceny nabycia smartfonu Nokia X w postaci kwoty 100 zł. Aby skorzystać z cashbacku należy we wskazanym okresie (do 7 lipca br.)  wypełnić oraz wysłać formularz znajdujący się na stronie Nokia.pl.

Akcją promocyjną objęte są wyłącznie fabrycznie nowe smartfony Nokia X, nabyte w okresie trwania akcji (30.05-30.06.2014 r.) w punktach sprzedaży detalicznej na terenie Polski, w tym nabyte w ramach sprzedaży na odległość prowadzonej przez przedsiębiorców z siedzibą w Polsce. Akcją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży na rynku wtórnym.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 lipca 2014 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin akcji promocyjnej „Odbierz 100 zł od Nokii”

Nokia X dostępna jest aktualnie w ofercie sieci komórkowych Orange, Play i Plus. Porównanie cen w ofertach abonamentowych polskich operatorów znajdziecie na stronie Abonamenty.pl pod tym adresem.

źródło: Nokia, fot. Nokia