Nowości w ofercie Formuła Smartfon Unlimited w Play

15 października br. Play wprowadza nowy abonament w opcji bez telefonu – Formuła Smartfon Unlimited PRO za 49,99 zł miesięcznie dla klientów przenoszących numer* (55,98 zł dla aktywacji z nowym numerem). W ramach taryfy do dyspozycji są nielimitowane minuty na komórki i telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także usługa „Nielimitowany internet GB w smartfonie”. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. „Nielimitowany internet GB w smartfonie” pozwala na pobranie 10 GB danych miesięcznie z pełną prędkością, a po jego wykorzystaniu transmisja danych zostaje obniżona do max. 1 Mb/s i jest nielimitowana do końca cyklu rozliczeniowego.

* Abonament uwzględnia rabaty z tytułu e-faktury i terminowych płatności oraz z tytułu zgód marketingowych

Sieć komórkowa Play przygotowała także nową ofertę w Formuła Smartfon Unlimited PRO z telefonem na raty. W nowej promocji można otrzymać wszystko, to co w wersji Tylko SIM oraz smartfona od 1 zł, a podane ceny obowiązują przy 24 ratach za telefon i umowie na 2 lata i dla oferty MNP:

  • LG G3 za 1 zł w abonamencie 89,99 zł,
  • Samsung Galaxy S5 Neo za 1 zł w abonamencie 89,99 zł,
  • HTC One M8s za 1 zł w abonamencie 99,99 zł,
  • Huawei P8 za 1 zł w abonamencie 99,99 zł.

Na blogu rzecznika Play pojawiła się również informacja o wprowadzeniu do sprzedaży iPhone’a 6s w cenie 1 zł w abonamencie poniżej 200 złotych.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Play, fot. Play