Nowe taryfy abonamentowe Smart Plan w Orange

Od 24 września klienci Orange będą mogli korzystać z nowej oferty planów taryfowych – lepiej dopasowanych do potrzeb użytkowników smartfonów, z jeszcze większą liczbą minut w abonamencie, nielimitowanymi SMS-ami oraz unikalnymi rozwiązaniami zapewniającymi pełną kontrolę wydatków na połączenia z internetem w telefonie. Oprócz tego klienci przedłużający umowę oraz przenoszący numer do Orange zyskają dodatkowe korzyści.

Nowa oferta planów taryfowych Orange została przygotowana zarówno z myślą o klientach, którzy w pełni wykorzystują możliwości swojego smartfona, dużo dzwonią oraz intensywnie korzystają z internetu w telefonie, jak również tych, którzy wykorzystują go jedynie do rozmów i SMS-ów, a z internetem łączą się sporadycznie, czasem nawet nieświadomie.

Nowe Smart Plany zastępują dotychczasowe taryfy Pantera II w Orange, Delfin II w Orange i Pelikan II w Orange. Zmieniają się one odpowiednio: w Smart Plan Multi (Pantera), Smart Plan Halo (Delfin), które stają się ofertami wyłącznie abonamentowymi oraz Smart Plan Mix (Pelikan), który będzie dostępny wyłącznie jako oferta Mix.

Smart Plan Multi to propozycja dla osób, które dużo rozmawiają przez telefon i często korzystają z internetu w swoim smartfonie, a przy tym chciałyby mieć bezpłatny dostęp do największego serwisu muzycznego na polskim rynku – Deezer Premium + w Orange oraz korzystać za darmo z telewizji mobilnej. Plan oferuje duże pakiety danych w abonamencie, nielimitowane rozmowy, a także idealnie dopasowane do surfowania po internecie, atrakcyjne smartfony. Wybrane modele dostępne są w symbolicznej cenie 7 groszy. Smart Plan Halo prócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, wszystkim jego użytkownikom zapewnia także pełną kontrolę kosztów surfowania w internecie. Podobne rozwiązanie udostępnia klientom Smart Plan Mix, który dodatkowo zawiera wygodny, bezpłatny dostęp do serwisów społecznościowych.

W dwóch nowych planach – Smart Planie Halo i Smart Planie Mix – dostępna jest unikatowa usługa Bezpieczny Internet w Telefonie, która w 100 procentach chroni klientów przed wysokim rachunkiem za internet w telefonie. Opłaty są naliczane stopniowo:

  • 3 zł za pobranie w ciągu miesiąca do 1 MB danych,
  • 10 zł za pobranie w ciągu miesiąca do 300 MB,
  • 20 zł za pobranie w ciągu miesiąca do 1GB.

Po pobraniu 1GB danych następuje zwolnienie prędkości do 16 kb/s, a dalsza transmisja danych jest bezpłatna. Dzięki temu klient korzystający z mobilnego internetu w Smart Planie Halo i Mix, nigdy nie zapłaci za usługę więcej niż 20 zł. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Orange przygotował dodatkowe benefity dla klientów, którzy przedłużą umowę i wybiorą jeden z nowych Smart Planów. Wybierając abonament w wysokości 89,90 w Smart Planie Multi w cenie abonamentu otrzymają oni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne przez 3 miesiące i aż 980 dodatkowych minut na rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Ponadto, mogą korzystać z nielimitowanych rozmów w sieci mobilnej Orange, otrzymują 1,5GB do surfowania w internecie, darmowy dostęp do mobilnej TV i serwisu muzycznego Deezer Premium + w Orange.

Poniżej szczegóły oferty dla klientów przedłużających umowę w Orange (koszt abonamentu w PLN, z VAT):

Smart Plan Multi:

49,99 69,99 89,99 129,99 149,99 iPhone 159,99
280 min do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 4 m-ce
700 min do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 6 m-cy
980 min do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci i SMs-y na 3 m-ce
Nielimitowane Rozmowy w Sieci i SMs-y na 3 m-ce
+
Nielimitowane SMS-y
+
Pakiet 50 MMS do wszystkich
Nielimitowane Rozmowy w Sieci i SMs-y na 3 m-ce
+
Nielimitowane SMS-y
+
Pakiet 50 MMS do wszystkich
Nielimitowane Rozmowy w Sieci i SMs-y na 3 m-ce
+
Nielimitowane SMS-y
+
Pakiet 50 MMS do wszystkich
0,5 GB 1 GB 1,5 GB 2 GB 2,2 GB 2,5 GB
Deezer Premium + w Orange Deezer Premium + w Orange Deezer Premium + w Orange Deezer Premium + w Orange
Pakiet TV Pakiet TV Pakiet TV

Po wykorzystaniu pakietu danych w Smart Planie Multi następuje ograniczenie prędkości transmisji.

Smart Plan Halo

29,90

39,90

44,90

59,90

64,90

79,90

109,90

168 minut do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 2 miesiące

208 minut do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 4 miesiące

280 minut do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 4 miesiące

700 minut do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 6 miesięcy

840 minut
do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na 6 miesięcy

980 minut
do wszystkich sieci
+
Nielimitowane Rozmowy w Sieci +
Nielimitowane Rozmowy i SMS-y na 3 miesiące

Nielimitowane Rozmowy
+
Nielimitowane
SMS-y
+
pakiet 50 MMS do wszystkich

Bezpieczny Internet w Telefonie – do 20 zł miesięcznie

Smart Plan Mix

29,90

39,90

59,90

112 minut do wszystkich sieci

168 minut do wszystkich sieci

420 minut do wszystkich sieci

1000 SMS do Orange
wymienne na
200 SMS do wszystkich sieci

Nielimitowane SMS w sieci
+
400 SMS do wszystkich sieci

Nielimitowane
SMS-y

Bezpieczny Internet w Telefonie ? do 20 zł miesięcznie

Orange World

Orange World

Na dodatkowe korzyści mogą liczyć także klienci przenoszący numer do Orange. Wybierając Smart Plan Halo z abonamentem w wysokości 79,90 zł otrzymują darmowy abonament przez 3 miesięcy, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci przez 3 miesiące, nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci mobilnej Orange, 20% więcej minut do wszystkich sieci i na stacjonarne, 1 GB w usłudze Bezpieczny Internet w Telefonie i zniżkę na opłatę aktywacyjną.

Nowe Smart Plany można łączyć w pakiety z usługami stacjonarnymi Orange Polska i korzystać z rabatów Orange Open. Od 1 października klienci będą mogli skorzystać z nowych warunków oferty, w której wystarczy połączyć tylko dwa produkty, aby otrzymać rabat. Dzięki temu będą mogli tworzyć swoje pakiety Orange Open taniej niż dotychczas i otrzymywać rabat na niezmienionych zasadach. Przykładowo, klienci korzystający z Neostrady, którzy kupią jeden ze Smart Planów z abonamentem za 39,90 zł lub wyższym, otrzymają co miesiąc 15 zł rabatu odliczanego od rachunku za telefon komórkowy. Oprócz tego otrzymają darmowy dostęp do serwisu muzycznego Deezer Premium + w Orange.

Na klientów nowej oferty czeka także ekskluzywna wersja najnowszego smartfona SONY Xperia T, sprawdzonego przez Jamesa Bonda w najnowszym filmie o Agencie 007 „Skyfall”. Będzie ją można kupić z wybranymi planami taryfowymi już za 7 groszy.

źródło: Orange