Nowe plany taryfowe Orange Biz dla firm

17 kwietnia br. (piątek) sieć komórkowa Orange wprowadza nową ofertę dla klientów biznesowych. Orange Biz to cztery plany taryfowe, dopasowane zarówno do potrzeb klientów, dla których najważniejsza jest cena, jak i tych najbardziej wymagających – potrzebujący wygodnych i korzystnych rozwiązań zapewniających swobodne korzystanie z telefonu i internetu również poza granicami Polski.

Oferta Orange Biz z telefonem dostępna jest już od 29,99 zł miesięcznie w planie podstawowym, w wersji bez telefonu najniższy abonament można wykupić już od 19,99 zł miesięcznie.

Operator przygotował specjalną premię dla klientów przenoszących numer do Orange (MNP), zyskają oni  abonament za 0 zł przez 6 miesięcy z umową 30 miesięcy przy wyborze oferty z telefonem.

Do dyspozycji klientów Orange są plany taryfowe: Orange Biz Podstawowy, Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP.

Plany taryfowe w nowej ofercie Orange Biz dla klientów przenoszących numer od innego operatora (ceny netto), :
nowa-oferta-orange-dla-firm-2015

Nowi klienci (nowy numer) do powyższych opłat abonamentowych doliczają 5 zł. Z ofertą można zapoznać się na stronie Orange.

Plany taryfowe Orange Biz można dostosować do własnych potrzeb i powiększyć do rozmiaru XL lub XXL. W zależności od wyboru, za dopłatą dodatkowo można zyskać:

  • więcej internetu LTE,
  • ubezpieczenie smartfona,
  • smartfon w jeszcze lepszej cenie,
  • nielimitowane połączenia w roamingu,
  • 100 MB internetu poza UE,
  • 30% rabatu na połączenia w: USA, Ukrainie, Białorusi, Rosji i w Chinach.

Do wyboru są trzy pakiety powiększające, będące dodatkiem do planów Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP (ceny netto):

uslugi-dodatkowe-plany-orange-biz-2015

Plany Orange Biz XL w ofercie bez telefonu nie zawierają ubezpieczenia. Opłata za plan Orange Biz Krajowy wynosi 5 zł+VAT miesięcznie.

Stali klienci Orange przedłużając umowę z planami Orange Biz zyskają dodatkowe korzyści, a wśród nich jeszcze więcej minut na rozmowy, większe pakiety internetu LTE oraz Nawigację Orange premium za 1 zł (+VAT).

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange