Nowa promocja dla klientów przenoszących numer do T-Mobile

T-Mobile rozpocznie nowy rok od promocji dla klientów przenoszących numer do T-Mobile z innej sieci (MNP). W ramach promocji mogą oni odebrać nowego smartfona nawet 6 miesięcy przed zakończeniem dotychczasowej umowy. T-Mobile dodatkowo oferuje im abonament o 10% tańszy po przeniesieniu numeru.

Od 3 stycznia 2013 roku T-Mobile zaoferuje klientom innych sieci możliwość zakupienia nowego smartfonu w promocyjnej ofercie. Klienci, którzy z niej skorzystają otrzymają nowego smartfona od T-Mobile bez konieczności płacenia abonamentu do czasu zakończenia umowy z dotychczasowych operatorem. Nowe warunki i związane z nimi opłaty abonamentowe będą obowiązywały klientów dopiero po tej dacie. Dodatkowo otrzymają oni 10% upust na abonament na cały okres zawartej z T-Mobile umowy. Sprzedawane przez T-Mobile telefony nie posiadają blokady sim-lock.

T-Mobile w ramach noworocznej oferty proponuje klientom taryfy multimedialne lub minutowe z możliwością rozszerzenia ich o wybrane usługi dodatkowe. W zależności od wybranej wartości abonamentu klienci będą mogli dokupić pakiet 100 000 SMS/MMS do T-Mobile, nielimitowane połączenia w sieci T-Mobile lub pakiet Non-stop do krajowych sieci stacjonarnych tylko za 1,99 zł za każdą tych usług. Dodatkowo klienci będą mogli aktywować sieć rodziną, w której każdy jej uczestnik otrzymuje 2000 minut na połączenia wewnątrz sieci rodzinnej za jedyne 1,99 zł.

źródło: T-Mobile