Nowa oferta łączona „Mikro Biznes” PlusBanku i Plus dla Firm

Od 1 października klienci prowadzący działalność gospodarczą za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku otrzymają 5% rabatu na abonament za telefon lub internet w Plusie . Bonus jest dostępny przez cały czas trwania umowy telekomunikacyjnej i może dotyczyć do czterech firmowych abonamentów.

W ramach oferty Mikro Biznes adresowanej do firm PlusBank proponuje przedsiębiorcom rachunek bankowy za 0 zł, bezpłatne usług takie jak przelewy, wydanie i obsługa karty debetowej oraz bankowość elektroniczną oraz możliwość obniżenia nawet do 0 zł abonamentu za telefon lub internet w ofercie Plus dla Firm – za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku klient otrzymuje 5% rabatu na abonament w Plusie.

Oferta Mikro Biznes pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows.

Nowa oferta dostępna jest w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku. Klient może w jednym miejscu i w trakcie jednej wizyty otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową oraz wybrać abonament telefoniczny lub ofertę Internetu.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus