Nowa oferta bez telefonu dla migrujących numer w T-Mobile

Od 17 maja br. w sieci T-Mobile użytkownicy ofert na kartę w systemie Tak Tak i Heyah mogą skorzystać ze specjalnej promocji dla migrujących numer do oferty abonamentowej. W ramach promocji dostępny jest zestaw abonamentowy Rodzina 40  w cenie 30 zł miesięcznie z aktywną opcją f@aktura, klient otrzymuje 750 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci krajowych, a minuty są wymienialne na SMSy i MMSy w stosunku 1:1. Opłata za przyłączenie do sieci w promocji wynosi 19,90 zł z VAT. Umowa zawierana jest na okres 18 miesięcy. Z oferty mogą skorzystać zarówno konsumenci jak i przedsiębiorcy przenoszący numer telefonu do oferty abonamentowej T-Mobile.

T-Mobile: Oferta bez telefonu na 3 miesiące w T-Mobile

Abonenci korzystający z promocji mają aktywowaną automatycznie usługę Bezpieczny Internet T-Mobile 100 MB w której opłata za wykorzystanie pierwszych 100 MB danych wynosi 7 zł, następnie szybkość transferu jest ograniczana tzw. „lejek”. Użytkownicy nie mają możliwości wyłączenia usługi Bezpieczny internet T-Mobile 100 MB z wyjątkiem uruchomienia pakietu blueconnect 39 z limitem 2 GB za 25 zł z VAT miesięcznie.

T-Mobile: Taryfy Rodzina – Tylko SIM

W ciągu maksymalnie 30 dni licząc od aktywacji karty SIM każdy abonent ma możliwość włączenia dodatkowych usług na promocyjnych warunkach:

  • Promocyjny pakiet 100 000 SMS/MMS w T-Mobile w Polsce w cenie 1,99 zł miesięcznie. Po terminie 30 dni od dnia aktywacji karty SIM cykliczna opłata wyniesie 10 zł.
  • Nielimitowane rozmowy w T-Mobile w Polsce –  4,99 zł miesięcznie, po upływie 30 dni od aktywacji karty SIM  koszt usługi będzie wynosił 39 zł miesięcznie.
  • Sieć Rodzinna – 1,99 zł za grupę 2-osobową

Niewykorzystanie minuty w ramach abonamentu nie przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy.

źródło: T-Mobile

 

 

One Reply to “Nowa oferta bez telefonu dla migrujących numer w T-Mobile”

  1. Ostatnie aktywacje w promocji – sms z numerem tak tak prześlij na numer 796880808. Oddzwonimy.