Nowa oferta abonamentowa w Red Bull Mobile Energy bez telefonu

17 lipca br. sieć Red Bull Mobile wprowadziła zmiany do oferty abonamentowej Red Bull Mobile Energy bez telefonu. Od teraz w najwyższym planie RBM Energy z usługą „Miesiąc bez limitów” za 39 zł użytkownicy otrzymują 5 GB limitu danych do wykorzystania w miesiącu oraz promocyjny abonament w cenie 9 zł przez pierwsze 3 miesiące.

W pozostałych taryfach RBM Energy klienci mogą korzystać z pakietu internetowego 3 GB. W najniższym abonamencie RBM Energy 9 zł zawarte są dodatkowo nielimitowane połączenia głosowe do RBM i na numery w sieci Play, a w RBM Energy za 29 zł nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci i na numery stacjonarne. Długość umowy we wszystkich abonamentach Red Bull Mobile Energy wynosi 1 miesiąc. Szczegóły nowej oferty RBM Energy:

Oferta RBM Energy RBM Energy z pakietem opcjonalnym nielimitowanych minut RBM Energy na czas nieokreślony pakietem Miesiąc bez Limitów
Abonament  9 zł 29 zł 39 zł (9 zł przez 3 m-ce)
 Długość kontraktu 1 miesiąc
Minuty do RBM/Play Nielimitowane
Minuty do innych sieci  29 gr/min Nielimitowane
SMS/MMS  18 gr  18 gr  Nielimitowane
Internet 3 GB 3 GB 5 GB

Abonent ma możliwość zawarcia wyłącznie jednej umowy albo jednego aneksu do umowy w ramach niniejszej oferty. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.

Promocja dostępna jest dla nowych klientów, przenoszących numer do Red Bull Mobile za pośrednictwem sklepu internetowego RBM, dotychczasowych użytkowników ofert RBM na abonament oraz użytkowników korzystających z usług telekomunikacyjnych świadczonych przez P4 (Play).

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Red Bull Mobile, fot. Red Bull Mobile