Nowa oferta abonamentowa w Orange dla Firm

Dzisiaj (23.01) Orange wprowadza nową ofertę abonamentową dla firm. We wszystkich nowych taryfach, klienci mogą stworzyć własny zestaw abonamentowy mając do wyboru 4 elastyczne plany taryfowe – Orange Biz i dodatkowo 7 MultiPaków czyli gotowych zestawów usług i rabatów.

Nowa oferta Orange dla klientów biznesowych składa się z 4 podstawowych planów taryfowych – Orange Biz, zawierających m.in nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce, nielimitowane połączenia do Unii Europejskiej, a także nielimitowane – bezpłatne odbieranie połączeń oraz specjalne, niższe stawki na połączenia realizowane w roamingu na terenie UE.

Ważniejsze składniki cenowe (netto) oferty Orange Biz (z terminalem), dla klientów przenoszących numer do Orange dla Firm i przedłużających umowę:

taryfy orange biz dla firmKażdy plan taryfowy posiada w standardzie usługę Bezpieczny Internet w Telefonie, dzięki której klienci mają nielimitowany dostęp do Internetu ale rachunki za jego używanie nigdy nie przekroczą 20 zł + VAT.

Dla nowych klientów abonament miesięczny wyższy jest o 5 zł netto w każdej z nowych taryf Orange Biz.

Do każdego z planów taryfowych klienci mogą dobrać jeden z 7 MultiPaków – abonamentowych zestawów usług o różnej zawartości i cenie. Dzięki ich połączeniu z usługami podstawowymi klienci mogą stworzyć unikatowy zestaw abonamentowy, dzięki czemu  zyskują precyzyjnie dobrane do własnych potrzeb usługi. Zyskają też rabaty obniżające cenę zakupu wybranego smartfona, a także usług i aplikacji biznesowych dostępnych w Chmurze dla Firm.

Do dyspozycji klientów są (ceny netto):

Nowe plany taryfowe są dostępne także w opcjach dla klientów preferujących oferty bez telefonu. Korzystający z nich otrzymają rabat na abonament, który obowiązuje przez cały czas trwania umowy, tj. 12 lub 24 m-ce. Wybierający oferty Orange dla Firm mogą także łączyć swoje usługi w ramach oferty Orange Open dla Firm i oszczędzać w ten sposób od 12 do 36 zł (+ VAT) miesięcznie.

Prezentacja z konferencji prasowej dostępna jest w portalu Orange.pl pod tym adresem.

źródło: Orange