Nowa odsłona programu smartDOM

19 maja br. wystartowała nowa odsłona programu smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Odświeżona oferta pozwala na zakup nawet 6 usług z czego aż 5 będzie rabatowanych. Promocja jest kierowana do obecnych, jak i nowych klientów.

W ramach nowej oferty smartDOM klient może skompletować zestaw sześciu usług: telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu, Internet LTE oraz cztery aktywacje telefoniczne z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu do wszystkich sieci.

Plus: Nowa oferta internetowa na abonament JA+ LTE

Pierwsza usługa (Telewizja, Internet lub Telefon) – posiadana lub kupowana – jest pełnopłatna, zaś na pozostałe dwie z innych kategorii klient otrzyma rabat nawet 50%. Na przykład, za telewizję Cyfrowego Polsatu ze 158 różnorodnymi kanałami zapłacimy 29,95 zł miesięcznie. Abonament telefoniczny gwarantujący rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 2 GB Internetu w smartfonie wyniesie 24,99 zł, a dostęp do 25 GB Internetu LTE będzie kosztował 25 zł co miesiąc. Kolejne 3 aktywacje telefoniczne możemy otrzymać ze zniżką 10 zł miesięcznie każda. W efekcie można złożyć zestaw, w którym miesięczne oszczędności, dzięki rabatom smartDOM przekroczą 100 zł.

Wszystkie rabaty obowiązują się przez cały czas korzystania z usług zakupionych w Plusie i Cyfrowym Polsacie, nie tylko przez okres podstawowy danej umowy. Dodatkowo klient otrzymuje wszystkie benefity wynikające z podstawowej promocji dla danego produktu, m.in. pierwsze miesiące bez abonamentu za usługę, dodatkowy rabat za przeniesienie numeru do sieci Plus czy możliwość bezpłatnego testowania usług dodatkowych.

Najnowsza wersja oferty smartDOM zakłada uproszczenie i ujednolicenie reguł, m.in. w zakresie minimalnych abonamentów uprawniających do skorzystania z programu oraz łączenia rabatów wynikających z różnych promocji:

  • Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów.
  • Minimalna kwota zobowiązania upoważniająca do skorzystania z rabatów smartDOM dla osób, które nie są jeszcze abonentami Plusa lub Cyfrowego Polsatu, wynosi: 39,90 zł (JA+ Abonament, JA+ LTE, Nowy Power LTE CP), 60 zł (JA+ Mix) i 59,90 zł (telewizja CP). W przypadku obecnych użytkowników wystarczy, że pierwszą umowę posiadają dłużej niż 60 dni i za posiadany produkt płacą nie mniej niż 49,90 zł (jedynie 50 zł w przypadku JA+ Mix).
  • Kolejne usługi klient może dołączać w dowolnym momencie trwania promocji, sukcesywnie rozbudowując zakres usług dla siebie i swojej rodziny. Można również dowolnie konfigurować swój zestaw, np. kupić tylko aktywacje telefoniczne i Internet lub tylko Internet i telewizję.
  • Dodatkowo klienci mają możliwość zakupu kolejnych trzech aktywacji telefonicznych w Plusie z rabatem 10 zł, który łączy się z innymi promocjami. W ten sposób przenosząc numer do sieci Plus, otrzymają rozmowy bez limitu do wszystkich sieci (również na stacjonarne), SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 2 GB Internetu LTE za 39,99 zł miesięcznie.
  • W ofercie smartDOM można znaleźć zarówno propozycje bez sprzętu, jak też z urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami oraz różnymi zestawami sprzętów.

smartDOM_-_6_produktow_i_az_5_z_rabatem-2015

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, fot. Plus, blogsmartdom.pl