Nowa Formuła Mix w Play czyli Stan Darmowy w każdym zobowiązaniu

6 lutego br. (piątek) w sieci Play pojawiła się odświeżona oferta Formuły Mix. Najważniejszą zmianą wprowadzoną do wszystkich wariantów Formuły Mix jest usługa Stan Darmowy czyli nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci Play bez dodatkowych opłat. Oprócz tego w każdym mix’ie klienci otrzymają w standardzie od 100 do 300 minut na połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet internetowy od 1-3 GB w zależności od kwoty wybranego doładowania miesięcznego.

Dodatkowo Stan Darmowy mogą aktywować klienci Play Mixtury. Więcej informacji na stronie play.pl/standarmowy. Promocja jest darmowa.

Użytkownicy mix’a w Play mają teraz do wyboru dwie opcje taryfowe: Elastyczna Formuła Mix z telefonem i klasyczna Formuła Mix z internetem i telefonem. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian:

Play-Mix-Elastyczny-1

Play-Mix-1Osoby, które zdecydują się na przedłużenie umowy przez e-shop Play w opcji na 24 lub 36 miesięcy w ofercie Formuła Mix z internetem otrzymają:

  • Formuła Mix 30 zł – dodatkowe 40 minut do wszystkich
  • Formuła Mix 50 zł – dodatkowe 60 minut do wszystkich
  • Formuła Mix 60 zł – dodatkowe 80 minut do wszystkich

Usługa Stan Darmowy w Play dostępna jest także dla klientów ofert abonamentowych (również dla firm). Do aktywacji i uruchomienia usługi wystarczy użyć w telefonie kod: *188# . Stan Darmowy można też aktywować przez Play24 lub w salonie operatora.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Play, fot. blogplay.pl