nju mobile oferuje światłowód w subskrypcji

Klienci nju mobile mogą testować internet światłowodowy od Orange. W maju 2022 ruszyły testy usługi nju światłowód.

nju wprowadza dostęp do internetu światłowodowego w modelu subskrypcyjnym. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach: promocyjnym i podstawowym. Z oferty testowej mogą skorzystać wyłącznie klienci nju mobile.

Ile kosztuje nju ze światłowodem

W ofercie promocyjnej nju światłowód kosztuje 39,99 zł miesięcznie + jednorazowa opłata instalacyjna 50 zł. Klient podpisuje umowę na 2 lata. Warunkiem uzyskania niższej ceny jest zrealizowanie 24 miesięcznych płatności. Jeśli zrezygnujemy z usługi wcześniej, do rachunku zostanie doliczona wyrównawcza opłata instalacyjna w wysokości 449 zł.

Druga propozycja to nju światłowód w ofercie podstawowej, który kosztuje 59,99 zł miesięcznie. W tym wariancie jednorazowa opłata instalacyjna wynosi 499 zł. Usługę otrzymujemy na czas nieokreślony.

Wybierając testowy światłowód dostajemy dostęp do internetu – bez limitu danych, o prędkości do 200 Mb/s (pobieranie) i 30 Mb/s (wysyłanie). W ramach opłaty wliczony jest modem FunBox 3.0 z Wi-Fi.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się przetestować nju światłowód otrzymają 200 GB do wykorzystania na numerze nju na abonament lub na kartę. Ważność pakietu wynosi aż 6 miesięcy.

Jak kupić nju światłowód przez internet

Oferta testowa skierowana jest do obecnych i nowych klientów nju na abonament i nju na kartę.

Na stronie nju.pl/swiatlowod sprawdzamy możliwość instalacji w naszej lokalizacji. Obecnie nju światłowód dostępny jest głównie w miastach w zabudowie blokowej.

Zamówienie usługi możliwe jest poprzez stronę internetową nju lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Płatność za usługę pobierana jest z góry na początku miesiąca. Można to zrobić za pomocą podpiętej karty płatniczej, płatności online lub BLIK-iem.

źródło: nju mobile