Nju komórkowy w aplikacji za 29 zł. Podobnie działa subskrypcja Orange Flex

W ofercie nju mobile można już zamówić najnowszą usługę nju komórkowy.

Koniec 2022 roku przynosi zmiany w ofercie nju mobile. W grudniu pojawiła się nowość w submarce Orange – nju komórkowy.

Nju komórkowy jest ofertą dostępną w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej. Usługa nie wymaga podpisywania umowy. Użytkownicy nie otrzymują również faktur. Wszystko znajduje się w aplikacji i działa tak samo jak w Orange Flex.

Nowy nju komórkowy w aplikacji mobilnej

Nju komórkowy za 29 zł miesięcznie to rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce oraz w roamingu w Strefie UE bez limitu. SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w Strefie UE są bez ograniczeń.

Użytkownik oferty nju komórkowy dostaje 20 GB na start w technologii 5G do wykorzystania w Polsce. Liczba gigabajtów w ofercie nju komórkowy rośnie wraz ze stażem: 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po 2 latach.

jeżeli klient ma już numer w nju mobile (na abonament lub na kartę), staż w sieci jest zapamiętywany przy przenoszeniu numeru do nju komórkowy.

W standardzie jest pakiet internetowy 5 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie UE.

nju komórkowy z aplikacja subskrypcja tania usługa bez umowy podobna do orange flex internet 5g rozmowy bez limitu

Co to jest nju z aplikacją

Aplikacja nju mobile służy do samodzielnego zarządzania usługami w smartfonie. Klienci nju mogą w ten sposób obsługiwać numery komórkowe w tej sieci i nju światłowód. Korzystający z usługi nju komórkowy nie muszą pamiętać o płatnościach za faktury. Rachunki płaci się z góry i nie więcej niż wynika z wybranej oferty.

Zarządzenie usługą w aplikacji. Jak można opłacić usługę nju komórkowy?

Dzięki aplikacja nju mobile zakup oferty ma być prosty, wygodny i bezpieczny. Klienci mogą wybrać nowy numer w aplikacji lub przenieść swój numer od dotychczasowego operatora. Wystarczy wejść na www.nju.pl lub pobrać aplikację nju mobile.

Podczas zamówienia oferty w aplikacji, konieczne jest potwierdzenie tożsamości oraz wybór sposobu płatności. Akceptowane formy płatności to karta płatnicza, przelew online lub BLIK. Weryfikacja tożsamości w nju odbywa się przy pomocy skanu dowodu osobistego lub bankowości elektronicznej.

Weryfikacja użytkownika nie dotyczy osób korzystających usług Orange na abonament, nju na kartę czy Orange na kartę.

Zniżka za pakiet dwóch usług w 2023 roku. Ile zyskują duety w nju

W nju mobile można łączyć usługi i dostać za to zniżki. Jeśli klient korzysta z nju komórkowy i nju światłowód, zapłaci miesięcznie 3 zł mniej.

Zasady działania obecnych ofert nju na abonament i nju na kartę pozostają bez zmian. Aplikację nju mobile można ściągnąć ze sklepu Apple Store lub Google Play.

źródło: Orange