Netia przyśpiesza ofertę Internetu światłowodowego do 600 Mb/s. Cena pozostaje bez zmian

Netia zmodyfikowała swoją ofertę światłowodowego dostępu do internetu, wprowadzając opcję do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie.

Od 18 stycznia 2021 r. w Netii obowiązują nowe promocyjne cenniki (?Nowa rozrywka III?). Dla łączy w technologiach światłowodowych podstawowa promowana opcja prędkości, to nadal do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie (cena dla budownictwa wielorodzinnego z umową na 24 miesiące i rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe).

Następny w kolejności wariant z prędkością do 600 Mb/s zastąpił wcześniej dostępną opcję do 500 Mb/s. Zachowując dotychczasową cenę 60 zł miesięcznie. Za dopłatą kolejnych 10 zł miesięcznie można przyspieszyć łącze do 1 Gb/s. Niezależnie od wybranej opcji, klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez 3 miesiące.

Netia przyśpiesza internet światłowodowy do 600 Mb/s.

Do 16 lutego br. zakup wybranych pakietów internetu z TV premiowany jest 3 miesiącami abonamentu gratis.

Promocją objęte są zestawy usług telewizyjnych ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) oraz ze 182 kanałami (pakiet L) wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s w cenie odpowiednio 60 zł i 90 zł. Wybierając zestawy objęte promocją klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres 3 miesięcy. 

źródło: Netia