Netflix na pół roku w prezencie z ofertą PLAY NOW TV BOX

Klienci, którzy zakupią abonament telewizyjny z dekoderem PLAY NOW TV, otrzymają w prezencie półroczny dostęp do serwisu Netflix.

Każdy, kto zdecyduje się na specjalną ofertę telewizyjną PLAY NOW TV z pakietem News za 20 zł, otrzyma półroczną subskrypcję Netflix w prezencie.

Promocja jest dostępna do 31 lipca. Sam Netflix w prezencie od Play można uruchomić na TV BOX do końca sierpnia br.

Jak skorzystać z bezpłatnego dostępu do Netflixa w PLAY NOW TV ?

Wystarczy wejść do aplikacji Netflix na TV BOX i założyć konto lub zalogować się na już istniejące. Wówczas zostanie ono zasilone prezentem od Play w postaci 6 miesięcy dostępu do Planu Netflix Standard. Pakiet ten pozwala oglądać treści w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na wyższy lub niższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczana do rachunku Play dzięki usłudze „Netflix – Płacę z Play”. W przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z Netflixa przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

W ramach PLAY NOW TV BOX za 20 zł każdy klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów z pakietu podstawowego PLAY NOW TV, oraz do pakietu NEWS obejmującego programy informacyjne, w tym TVN24 i TVN24 BiS.

Play dodatkowo przygotował trzy miesiące dostępu do Eleven Sports 4K bez opłat.

TV BOX w promocji może zakupić każdy. Specjalna oferta jest dostępna dla osób, które nie korzystają z żadnych usług w Play.

PLAY NOW TV BOX pozwala oglądać programy nawet siedem dni po emisji.

Usługa umożliwia nagrywanie wybranych treści w ?chmurze?, dzięki czemu są one do dyspozycji użytkownika przez 180 dni. TV BOX dostarcza rozrywkę w najlepszej jakości 4K i HDR. Dzięki aplikacjom mobilnym i stronie playnow.pl wszystkie treści dostępne na TV BOX można oglądać na innych urządzeniach. Wystarczy zalogować się swoim numerem usługi telewizyjnej.

Dodatkową zaletą TV BOX, który działa w systemie Android TV, jest dostęp do setek aplikacji ze sklepu Google Play, np. Player, TVP VOD, Ipla, Amazon Prime Video, Chili czy Eurosport Player. Aplikacje, jak Netflix i Youtube, są już zainstalowane na urządzeniu.

https://www.instagram.com/p/CBnCheDI753/?utm_source=ig_web_copy_link

TV BOX można podłączyć do dowolnej sieci z dostępem do Internetu.

Jest łatwy w obsłudze i kompaktowy, może sprawdzić się na wakacjach lub krótszych wyjazdach. Pilot z obsługą poleceń głosowych pozwala łatwo wyszukiwać treści w aplikacjach dostępnych na TV BOX. Wystarczy powiedzieć tytuł albo nazwisko reżysera czy aktora. Użytkownicy, którym zależy na dostępie do TVN, Polsat, lub TVP mogą podłączyć urządzenie do anteny lub gniazda telewizji kablowej.

Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na stronie:https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/