NAU Mobile: Abonament za 0 zł dla nauczycieli przez 12 miesięcy

NAU Mobile wspiera nauczycieli. W ramach akcji „Dziękujemy pracownikom oświaty” mają oni możliwość korzystania z bezpłatnego abonamentu telefonicznego przez rok.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa, która jest operatorem telefonii komórkowej NAU Mobile zdecydowała się nagrodzić nauczycieli, dyrektorów i pracowników placówek za niezwykle trudny rok szkolny.

W NAU zawsze ceniliśmy nauczycieli. Uważamy, że są cichymi bohaterami minionego roku szkolnego, który był wyjątkowym wyzwaniem. Zdecydowaliśmy się na akcję przynoszącą im realne, praktyczne wsparcie: roczny bezpłatny abonament telefoniczny w NAU Mobile. Mamy nadzieję, że w ten sposób odciążymy ich domowe budżety i damy możliwość nieograniczonego kontaktu z bliskimi – mówi Adam Rowicki, prezes NAU.

Proponowany abonament komórkowy to Plan Niebieski za 0 zł. Użytkownicy mają do dyspozycji rozmowy bez limitu, wiadomości SMS/MMS bez ograniczeń i internet mobilny z limitem 10 GB. Wszystko bez żadnych opłat przez rok.

Akcja „Dziękujemy pracownikom oświaty” potrwa do końca czerwca 2021 roku. W tym czasie pracownicy oświaty mogą przenieść numer do NAU Mobile lub zdecydować się na nowy numer. Jedyny koszt to jednorazowa aktywacja 29 zł.

Szczegóły oferty na stronie internetowej edu.naumobile.pl

źródło: NAU