Roczny, darmowy abonament komórkowy dla nauczycieli w NAU Mobile

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa zachęca pracowników oświaty do skorzystania z oferty NAU Mobile.

NAU Mobile to wirtualna sieć komórkowa (MVNO), która działa na infrastrukturze Plusa. W najnowszej akcji promocyjnej wszyscy pracownicy oświaty (m.in. nauczyciele) mogą zamówić darmowy abonament telefoniczny na rok.

W promocji NAU Mobile dostępny jest darmowy abonament – Plan Niebieski za 0 zł/mies. Plan ten zawiera rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i na numery stacjonarne, wiadomości SMS/MMS bez ograniczeń i internet mobilny w ramach comiesięcznego pakietu 10 GB. To wszystko bez żadnych opłat przez 12 miesięcy.

Jedyny koszt to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł, płatna przy pierwszej fakturze. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy. Przez cały ten okres obowiązuje cena 0 zł/mies. za abonament.

NAU Mobile to sieć komórkowa przygotowana z myślą o nauczycielach.

Z oferty specjalnej można skorzystać do końca sierpnia 2022 roku. W tym czasie można przenieść do NAU Mobile swój obecny numer lub zdecydować się na nowy. Jeśli obecna umowa kończy się za kilka miesięcy, wtedy operator umożliwia zapisanie się na listę oczekujących.

Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej: edu.naumobile.pl.

źródło: NAU