Ile kosztuje abonament komórkowy od Lajt Mobile w 2022 (ceny)

Lajt Mobile ma w ofercie trzy abonamenty komórkowe bez telefonu.

Lajt Mobile to wirtualny operator (MVNO) działający w oparciu o infrastrukturę technologiczną sieci Plus. Oferuje abonamenty telefoniczne od 19,99 zł i dostęp do internetu mobilnego już za 15 zł/mies.

W Lajt Mobile można korzystać z technologii 5G od Plusa. Za optymalny abonament komórkowy bez limitu z pakietem 60 GB do wykorzystania w sieci 5G zapłacimy 29,99 zł.

Najtańszy abonament komórkowy w Lajt Mobile kosztuje 19,99 zł/mies.

W sierpniu abonament No limit M z pakietem 10 GB można kupić w promocyjnej cenie 9,99 zł/mies. Jest to oferta limitowana z obniżoną opłatą za abonament przez pierwsze 3 miesiące i aktywacją za 1 zł!

Abonament Numer 1 z 5G w Lajt Mobile

Najbardziej popularny abonament Lajt Mobile – Numer 1 dostępny jest z pakietem internetowym 60 GB. Cena abonamentu wynosi 29,99 zł/mies.

Największy pakiet internetu z limitem 100 GB dostaniemy w abonamencie No Limit L za 39,99 zł. Dodatkowo użytkownicy mają do dyspozycji pakiet nocny 200 GB (od godz. 1 w nocy do godz. 8:00 rano)

Taryfy komórkowe dostępne w Lajt Mobile oferują nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju, SMS-y i MMS-y bez limitu.

Krótka umowa na abonament bez limitu

Klienci Lajt Mobile mogą skorzystać z krótkiej umowy na usługi telekomunikacyjne.

Zamawiając abonament przez stronę lajtmobile.pl mamy do wyboru krótką umowę bezterminową z okresem wypowiedzenia 30 dni lub nieco dłuższą na 6 miesięcy i standardową na 24 miesiące.

Plany taryfowe w Lajt Mobile:

źródło: lajt mobile