mOkazje: Zwrot 150 zł na konto w mBanku za umowę abonamentową w Orange

Do 30 kwietnia br. klienci mBanku mogą skorzystać z dwóch mOkazji w ramach których zamawiając usługę abonamentową w Orange (abonament telefoniczny lub internet mobilny) można otrzymać zwrot 150 zł na konto w mBanku lub w przypadku przedłużenia umowy abonamentowej w Orange można otrzymać zwrot w kwocie 50 zł.

Aby zyskać bonus 150 zł lub 50 zł z Orange wystarczy w dniach 01-30.04.2015 r. zamówić usługę abonamentową na http://oferty.orange.pl/linker/mbank-orange z nową umową lub przenieść numer od innego operatora (MNP), następnie do 30.04 wpisać na stronie mOkazji numer zamówienia i 10 ostatnich cyfr numeru swojej aktywnej karty płatniczej w mBanku. Po podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera, w ciągu 60 dni otrzymamy zwrot 150 zł lub 50 zł.

Zobacz również: Krok po kroku jak skorzystać z mOkazji z Orange

Z niniejszej mOkazji można skorzystać 2 razy. Promocja nie łączy się z promocjami Orange, Orange Finanse i mBanku niewchodzącymi w zakres umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i Super Smart Plan oraz promocjami, które umożliwiają otrzymanie kolejnego gadżetu / prezentu / kodu promocyjnego nie wchodzącymi w zakres umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange