Nowa wersja aplikacji „Mój T-Mobile”. Kolejne funkcje i odświeżony design

Klienci T-Mobile mogą już aktualizować aplikację „Mój T-Mobile” do nowej wersji. Na początek nowa odsłona aplikacji jest dostępna w sklepie Google Play.

W najbliższych dniach nowy „Mój T-Mobile” będzie dostępny również w App Store oraz Huawei AppGallery.

Z aplikacji „Mój T-Mobile” korzysta obecnie blisko połowa klientów operatora (42%).

Aplikacja ułatwia zarządzanie swoimi usługami przez telefon np. opłacanie faktur, czy aktywowację cotygodniowych bonusów w ramach akcji Happy Fridays.

W nowej odsłonie apki „Mój T-Mobile” dominują dwa kolory – magenta i biel – jednak użytkownicy mogą również skorzystać z nowej opcji trybu ciemnego. Przeglądanie aplikacji po zmroku stanie się dzięki temu bardziej komfortowe i mniej męczące dla oczu.

Grafika przedstawia ekrany aplikacji Mój T-Mobile w starej wersji i nowy wygląd aplikacji dostępny od 26.05.2020. Porównanie wersji aplikacji Mój T-Mobile do zarządzania kontem abonenckim, opłacania rachunków, faktur, aktywacji bonusów w ramach akcji Happy Fridays.

Poza zmianą szaty graficznej użytkownicy dostają także nowe funkcje aplikacji tak jak:

  • Możliwość sprawdzenia kodu PUK,
  • Podgląd listy połączeń,
  • Zmiana języka aplikacji z polskiego na angielski (i odwrotnie),
  • Możliwość ustawienia doładowania cyklicznego,
  • Płatność za faktury bez prowizji.

Najnowsza wersja aplikacji „Mój T-Mobile” jest dostępna na systemie Android od wersji 5.0, a w najbliższych dniach pojawi się również na iOS w wersji 11.3 lub wyższej. Można ją także już pobrać w sklepie Google Play, a wkrótce także w App Store oraz Huawei AppGallery.  

źródło: T-Mobile