Z oferty Mobile Vikings korzysta 100 tys. użytkowników. Sieć Vikingów rośnie

Mobile Vikings czyli vikingowa sieć komórkowa przekroczyła próg 100 tys. aktywnych kart SIM.

100 tysięcy Vikingów to bardzo dobry powód do… świętowania. Dlatego przez cały styczeń w 18 polskich miastach można zobaczyć specjalne billboardy. A na nich wybrane treści SMS-ów, które użytkownicy Mobile Vikings chcieli wysłać w świat.

Przestrzeń reklamowa służy tym razem jako środek komunikacji dla zwykłych ludzi. Akcja z przekazywaniem wiadomości na billboardach to nie wszystko. Operator przygotowuje kolejne niespodzianki.

Społecznościowy wirtualny operator komórkowy.

Mobile Vikings działa od 9 lat jako MVNO w oparciu o infrastrukturę Play. Sieć skutecznie powiększa swoją bazę w oparciu o rekomendacje użytkowników. Aż 8 z 10 klientów trafia z polecenia. Operator promuje atrakcyjny program poleceń #ZaDarmo, wystarczy zarekomendować pięciu Vikingów aby zyskać brak opłaty za telefon.

Ilu klientów przenosi numer do Mobile Viking?

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował najnowszy raport na temat przenoszenie numerów w polskich sieciach komórkowych. Mobile Vikings może pochwalić się dobrymi statystykami przenoszenia numerów za 2022 rok. W ten sposób sieć pozyskała 17 tys. numerów. Jednocześnie oddając tylko 4,5 tys. kart SIM. Vikingowie zakończyli ubiegły rok z dodatnim bilansem zyskując 12,6 tys. przeniesionych numerów.

Jaka jest oferta Mobile Vikings na 2023 rok?

Vikingowie mają do wyboru dwie subskrypcje za 35 zł lub 45 zł. Każda pozwala korzystać z nielimitowanych połączeń głosowych, SMS-ów i MMS-ów. Oferty subskrypcyjne różnią się wielkością pakietów internetowych. W najtańszej opcji subskrybenci otrzymują do dyspozycji aż 60 GB miesięcznie. Dodatkowo mają dostęp do technologii 5G w sieci Play.

Subskrypcja w Mobile Vikings odnawia się cyklicznie co 31 dni.

Usługa działa w oparciu o podpiętą kartę płatniczą z której pobierana jest płatność za doładowanie. Ważność numeru w subskrypcji wynosi 183 dni od ostatniego doładowania.

Użytkownicy, którzy nie chcą chwilowo odnawiać swojej subskrypcji mogą zawiesić korzystanie z usługi na okres do 183 dni.

Porównanie oferty subskrypcyjnej w Mobile Vikings:

Mobile VikingsSubskrypcja 60 GBSubskrypcja 80 GB
Cena35 zł na 31 dni45 zł na 31 dni
RozmowyNielimitowaneNielimitowane
SMSy/MMSyNielimitowaneNielimitowane
Internet60 GB
(w tym 6,04 GB w UE)
80 GB
(w tym 7,77 GB w UE)
Roaming UENielimitowane rozmowy
i SMS-y
Nielimitowane rozmowy
i SMS-y
Kumulacja GBNiewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiącNiewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc
Pierwsze 3 miesiące 50% taniej17,50 zł/31dni22,50 zł/31 dni
Program poleceń #ZaDarmo10% zniżki za każdego poleconego klienta. Pięciu Vikingów to darmowy abonament10% zniżki za każdego poleconego klienta. Pięciu Vikingów to darmowy abonament

źródło: Mobile Vikings, wł.