Mobile Vikings promuje przeniesienie numeru. Zrobisz to 100% online

Mobile Vikings zachęca do przeniesienie numeru na kartę eSIM. Ma to swoje plusy.

Użytkownik, który w trakcie zamawiania oferty, wybierze kartę eSIM może dołączyć do Mobile Vikings w jeden dzień. Cały proces odbędzie się w 100% online. Bez czekania na kuriera i przesyłkę z fizyczną kartą SIM. Plusy to możliwość bezpłatnego zamówienia karty eSIM przez internet w aplikacji VikingApp.

Jak przenieść numer do Mobile Vikings przez internet

Proces przenoszenia numeru do Mobile Vikings wygląda następująco. Użytkownik podaje informację o przenoszonym numerze i dane właściciela. Zamawia i opłaca dowolną ofertę w aplikacji Viking App lub na internetowym Koncie. Wybiera kartę eSIM. Następnie bezpiecznie potwierdza tożsamość online (przez mObywatela albo bankowość elektroniczną), skanuje otrzymany kod QR i instaluje eSIM.

Wirtualna karta eSIM może zostać aktywowana nawet w jeden dzień roboczy. Jeśli nie obowiązuje nas żadna umowa terminowa. Tradycyjna karta SIM dostarczana jest przez kuriera za darmo.

W przypadku umowy na czas określony, zlecenie przeniesienia numeru można złożyć najwcześniej na 120 dni przed końcem jej obowiązywania.

jak przeniesc numer do mobile viking

Jak mogę śledzić status przenoszonego numeru?

To łatwe. Wszystkie dane dotyczące przeniesienia numeru sprawdzisz w aplikacji Viking App. Po wygaśnięciu umowy z dotychczasowym operatorem przenoszony numer finalnie ląduje w sieci Mobile Vikings.

Zamawiając nowy numer z kartą eSIM, możemy zacząć korzystać z usług sieci już tego samego dnia.

źródło: Mobile Vikings