Nagrody gwarantowane w loterii Blikomania 2024

Każdy uczestnik loterii Blikomania otrzymuje gwarantowane nagrody. W 2024 roku nagrody zapewnia Plus i Polsat Box.

W najnowszej edycji Blikomanii to pakiety gigabajtów w Plusie i Plushu na Kartę. Dodatkowo dostęp do pakietu Start w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Wystarczy poprawnie zarejestrować się na stronie blikomania.pl aby zdobyć nagrodę gwarantowaną. Uczestnicy loterii Blikomania otrzymują pakiet 1000 GB w Plusie i Plushu na Kartę oraz dostęp do pakietu Polsat Box Go Start na 30 dni.

Jak skorzystać z nagrody gwarantowanej w loterii Blikomania?

Indywidualny kod na pakiet 1000 GB na 30 dni zostanie przesłany do uczestników Blikomanii na adres mailowy podany przy rejestracji. Aby otrzymać gwarantowaną nagrodę, należy wysłać SMS pod numer 80944, w treści wpisując numer otrzymanego kodu. Z kodów mogą skorzystać użytkownicy oferty Plus na Kartę i Plush na Kartę. Osoby, które zakupią i zarejestrują starter Plusa lub Plusha w czasie trwania loterii.

Co zrobić w celu aktywacji 30-dniowego dostępu do pakietu Start w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Uczestnik musi wejść w link przesłany w mailu potwierdzającym rejestrację w Blikomanii. Następnie zarejestrować się lub zalogować na swoje konto w Polsat Box Go.

Nagrodę gwarantowaną można odebrać tylko raz za rejestrację loterii Blikomania.

Szczegóły na www.plus.pl/blikomania.

źródło: Plus