Ile kosztuje abonament dla dwojga. Sprawdzamy ofertę dla duetu w Lajt Mobile

Jak można obniżyć rachunek za telefon? Mamy na to prosty sposób. Takim rozwiązaniem jest abonament dla dwojga gdzie za drugi numer płacimy mniej.

Abonament dla dwóch osób to usługa dostępna prawie u każdego operatora komórkowego. W Lajt Mobile możemy skorzystać ze specjalnej oferty dla duetu i zyskać rabat 5 zł/mies. na drugi numer.

lajtDUET Nr1! – no limit + duża paczka internetu

W podstawowej ofercie lajtDUET Nr 1! każdy numer korzysta z abonamentu Numer1! Mamy tu oddzielne pakiety internetowe 60 GB/SIM. Za główną kartę SIM zapłacimy 29,99 zł/mies. Na drugi numer dostajemy 5 zł rabatu. Miesięczna opłata za lajtDUET Nr 1! wynosi 54,98 zł. Koszt jednego numeru to 27,49 zł/SIM.

lajt duet oferta 60 gb no limit dwa numery dwie karty sim

Gdzie najwięcej internetu dla duetu?

Dla bardziej wymagających użytkowników jest lajtDUET MEGA. Na każdej karcie SIM mamy tu do wykorzystania pakiet danych 100 GB w dzień + 200 GB w godzinach nocnych (od 1:00 w nocy do 8:00 rano). Całość kosztuje 74,98 zł/mies. za dwa numery. Opłaty w ofercie lajtDUETMEGA rozkładają się następująco: za główną kartę SIM płacimy 39,99 zł, a każda dodatkowa kosztuje 34,99 zł/mies. (max. do 4 numerów).

Pozostałe usługi, połączenia głosowe do sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju, SMS-y i MMS-y są bez limitu.

Jednorazowa opłata aktywacyjna za każdą kartę SIM wynosi 29 zł.

źródło: Lajt Mobile