Kredyt ratalny Plus Banku na zakup sprzętu dla klientów Plusa

Od 13 sierpnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z nowej oferty finansowania sprzętu. Kredyt ratalny PlusBanku 3×0 to 0% oprocentowania, 0% prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej, klient nie ponosi tych kosztów, a płaci jedynie za sam kupowany sprzęt. Oferta jest dostępna tylko dla klientów indywidualnych, a w ramach jednej umowy kredytowej można sfinansować zakup maksymalnie trzech sprzętów.

Oferta PlusBanku jest szczególnie atrakcyjna przy zakupie drogich urządzeń (smartfonów, tabletów i laptopów), a jej wyjątkową zaletą jest prosta konstrukcja oraz brak dodatkowych kosztów:

  • 36 rat,
  • 0% oprocentowania,
  • 0% prowizji,
  • 0 zł opłaty przygotowawczej.

Cena kupowanego sprzętu jest podzielona na 36 równych rat, których spłata następuje zgodnie z ustalonym harmonogramem, ale można je oczywiście spłacić wcześniej. Minimalna kwota kredytu to 300 zł, maksymalna wynosi 5000 zł, a do udzielenia kredytu wystarczy oświadczenie o zarobkach. W ramach jednej umowy kredytowej można sfinansować zakup do 3 sprzętów/produktów od Plusa i Cyfrowego Polsatu. Cały proces udzielania kredytu trwa do 15 minut i odbywa się w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży obu firm. Kredyt ratalny PlusBanku dostępny jest tylko dla klientów indywidualnych Plusa i Cyfrowego Polsatu, a cała kwota kredytu przeznaczona jest na zakup sprzętu.

Od ponad miesiąca klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą też korzystać ze specjalnej promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”, w ramach której wszyscy nowi i dotychczasowi posiadacze Konta Plus zawierający lub przedłużający umowę na świadczenie usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, mogą liczyć na zniżki w abonamencie wysokości 50 złotych przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 20 zł w każdym z kolejnych 18 miesięcy.

Użytkownicy, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł – przy użyciu kart debetowych lub naklejek zbliżeniowych wydanych do Konta Plus oraz kart kredytowych w PlusBanku – zyskają 50 zł zniżki na usługi w sieci Plus lub w Cyfrowym Polsacie, która zostanie uwzględniona przy najbliższym rachunku.

Regulamin kredytu ratalnego na finansowanie sprzętu przez klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu można pobrać tutaj.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus