Abonament komórkowy w Play. Jakie ceny i pakiety internetowe w 2024

Zmieniły się ceny abonamentów komórkowych w Play dla klientów indywidualnych. Od marca 2024 obowiązują nieco wyższe opłaty.

Play wprowadził zmiany do oferty abonamentów komórkowych dla klientów indywidualnych. Od teraz za nowy abonament telefoniczny w Play zapłacimy więcej. Oprócz ceny, zwiększeniu uległa liczba GB w poszczególnych taryfach. Na przykład w abonamencie PLAY M jest teraz dostępnych 150 GB do wykorzystania na internet zamiast 120 GB miesięcznie.

Wszystkie abonamenty komórkowe w Play umożliwiają korzystanie z sieci/technologii 5G.

Najdroższa w ofercie usługa PLAY HOMEBOX składa się z abonamentu komórkowego PLAY HOMEBOX (kosztuje 90 zł/mies.) i obligatoryjnie dołączonej do umowy, dodatkowej karty SIM do internetu. Koszt karty do internetu mobilnego wynosi 15 zł/mies. Za cały abonament zapłacimy 105 zł/mies.

W jakiej cenie abonamenty komórkowe w sieci Play:

  • PLAY S 5G – 40 zł/mies. (pakiet 6 GB), od 25 mies. 50 zł/mies.
  • PLAY S+ 5G- 60 zł/mies. (pakiet 50 GB), od 25 mies. 70 zł/mies.
  • PLAY M 5G – 70 zł/mies. (pakiet 150 GB), od 25. mies. 80 zł/mies.
  • PLAY L 5G – 90 zł/mies. (pakiet 300 GB), od 25 mies. 100 zł/mies.
  • PLAY HOMEBOX 5G – 105 zł/mies., (bez limitu danych i prędkości), w cenie dodatkowa karta SIM do internetu (300 GB/mies.), od 25 mies. 130 zł/mies.

Play nie od dziś umożliwia dodawanie kolejnych abonamentów i rozszerzenie usługi o grupę numerów. Dzięki temu użytkownik może dołączyć od 2 do 5 dodatkowych kart SIM z abonamentem do numeru głównego. Zyskuje tym samym niższe opłaty za drugi i kolejny numer telefonu w grupie.

Jak to wygląda w szczegółach? Kolejne karty SIM z nowym numerem dla oferty M, L i Homebox kosztują 45 zł/mies. każda. Przy przeniesieniu numeru od innego operatora w ofercie S+, L i Homebox lub zakupie nowego numeru w ofercie S+, za drugi i kolejny numer trzeba zapłacić 40 zł/mies.

Jeśli zdecydujemy się na przeniesienie numeru od innego operatora w ofercie M, opłata abonamentowa dla kolejnych kart SIM w grupie wyniesie tylko 35 zł/mies.

Telewizja Play NOW przez internet w cenie abonamentu dostępna jest dla oferty M, L i HomeBox.

Podane ceny abonamentów obowiązują przy umowie na 24 miesiące i uwzględniają rabat 5 zł z tytułu wyboru e-faktury i terminowych płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i profilowanie.

Opłata aktywacyjna dla oferty wynosi 50 zł.

źródło: Play