Jak wymienić i wycenić telefon w programie Samsung Odkup. Ile wynosi gwarantowany bonus w 2022

Samsung przygotował w listopadzie Promocję Odkup. Akcja jest skierowana do osób, które chcą wymienić swój dotychczasowy telefon na nowy smartfon Galaxy.

Dzięki programowi Samsung Odkup można odsprzedać swój obecny telefon. W ten sposób otrzymamy 600 zł gwarantowanego bonusu za zakup nowego smartfona z serii Galaxy S22.

Odsprzedawane urządzenie możemy w bardzo szybko wycenić na stronie samsungodkup.foxway.tech. Dodatkowa kwota z wyceny zależy od stanu i modelu sprzedawanego smartfonu. W tej edycji Samsung Odkup maksymalny zwrot wynosi 3500 zł. Promocja potrwa jeszcze tylko do 20 listopada 2022.

Jak wymienić obecny telefon na nowy w programie Samsung Odkup?

  1. Kup Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra w terminie do 20 listopada 2022 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj w aplikacji Samsung Members i wypełnij Formularz Odkup (https://samsungodkup.foxway.tech/) aby otrzymać kod promocyjny w terminie do 4 grudnia 2022 roku.
  3. Po wypełnieniu formularza, odeślij bezpłatnie swój telefon do Foxway w ciągu 4 dni roboczych. Zostanie on zweryfikowany w ciągu 14 dni roboczych od momentu dostarczenia go do magazynu INPOST.
  4. Zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe w ciągu 10 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji urządzenia.

Promocja obejmuje urządzenia Samsung Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra. Obowiązuje również sprzęty zakupione w sieci sprzedaży: Orange Polska, Play, Plus i T-Mobile Polska.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji jest na stronie: https://samsungodkup.foxway.tech/wymiana-i-oszczedzanie-sepol

Uczestnik nie może skorzystać z Programu Odkup, jeśli sprzedawany smartfon nie działa i/lub ma uszkodzony ekran. W programie akceptowane są smartfony z pękniętym ekranem.

źródło: Samsung Polska