iPhone w Plusie – tak działa program Plus Wymiana i Plus Odkup

Plus umożliwia zakup smartfonów iPhone. Klienci mają do wyboru programy: Plus Wymiana, Plus Odkup i Wakacje od rat.

Plus Wymiana to program ratalny, w ramach którego możemy kupić nowy iPhone w niskich ratach i po dwóch latach,wymienić go na nowszy model.

Plus Wymiana – nowy iPhone co 2 lata

Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament w Plusie oraz jeden z modeli iPhone. Mogą to być najnowsze urządzenia Apple: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Po spłaceniu 24 rat, klient wybiera jedną z dwóch z opcji:

  • nie spłaca pozostałych 12 rat, zwraca iPhone bez zbędnych formalności i wybiera nowy iPhone z nową umową (zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania),
  • spłaca pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i zostawia telefon na własność.

Ile kosztuje iPhone 14 w programie Plus Wymiana?

iPhone 14 128 GB w Plusie można dostać już za 2699 zł. W ramach programu Plus Wymiana po spłaceniu 24 rat mamy do wyboru dwie opcje: zwrot sprzętu lub wymianę na nowszy model. Łączny koszt iPhone 14 128 GB to 499 zł na start i 24 raty po 91,66 zł/mies.

Plus Odkup – jak odsprzedać używany telefon

Podczas wizyty w salonie Plusa możemy wycenić i odsprzedać używany smartfon. Zyskujemy w ten sposób środki na częściowe pokrycie kosztów zakupu nowego sprzętu.

Kwota z odsprzedaży dotychczasowego urządzenia trafia na konto abonenckie. Dlatego w ten sposób mamy również możliwość opłacania należności za abonament.

Jak działa program Plus Odkup?

Zakup iPhone’a 14 128 GB sfinansujemy częściowo z odsprzedaży używanego telefonu. Właśnie w ramach programu Plus Odkup. Do naszej wyceny weźmiemy iPhone 13 128 GB w bardzo dobrym stanie za który dostaniemy do 1024 zł z odsprzedaży. W tym przypadku obniżymy cenę iPhone 14 128 GB do 2475 zł. Podana kwota wynika z odliczenia kwoty z odsprzedaży iPhone 13 128 GB od standardowej ceny iPhone’a 14.

Wakacje od rat – odraczamy płatności ratalne w Plusie

Kupując w Plusie nowego iPhone’a możemy skorzystać z Wakacji od rat. To świetny sposób na dopasowanie płatności ratalnych do indywidualnych potrzeb. Wakacje od rat w Plusie umożliwiają odroczenie pierwszej płatności ratalnej o pół roku. Dzięki temu pierwszą ratę zapłacimy dopiero po 6 miesiącach od zakupu, niezależnie od wybranego wariantu ratalnego. Warunkiem skorzystania z promocji:

  • przez nowego klienta jest zakup smartfona z umową abonamentową wraz z usługą Serwis Urządzenia Premium 24,
  • w przypadku obecnych klientów jest regularne spłacanie abonamentu od min. 6 miesięcy oraz zakup sprzętu wraz z usługą Serwis Urządzenia Premium 24.

Decydując się na zakup iPhone 14 128 GB w ramach oferty Wakacje od rat – opłata początkowa za sprzęt wynosić będzie 499 zł. Po pół roku opłata miesięczna wyniesie 91,66 zł/mies. przez 36 miesięcy. Łącznie do zapłaty mamy 3799 zł.

źródło: Plus